Reklam
Kaymakamlık Kupası sahiplerini buldu!

Kaymakamlık Kupası sahiplerini buldu!

Beykoz İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışmaları yapıldı. Dereceye girenlere ödülleri Kaymakam Süleyman Erdoğan tarafından verildi

Beykoz İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışmaları yapıldı. Dereceye girenlere ödülleri Kaymakam Süleyman Erdoğan tarafından verildi. “ Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi”nin takım ve ferdi dalda birincilik almayı başardığı yarışmalarda, Paşabahçeli kızlar da aldıkları dereceler ile kendilerine“ maaşallah” dedirttiler!

Altı farklı kategoride yarışıldı

Kanlıca Hidiv Kasrı’nda yapılan kros yarışmaları, “ Küçük Kızlar,” “ Küçük Erkekler,” “ Yıldız Kızlar” “ Yıldız Erkekler”, “ Genç Kızlar” ve “ Genç Erkekler” olmak üzere altı farklı yaş grubu ve kategoride yapıldı.

Ödüllerin, “ferdi” ve “takım” olarak verildiği yarışmaya Beykoz çevresinden katılan okulları ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serkan Öcalmaz ile İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Necla Çağlayan karşıladı.

Kaymakam Erdoğan: Olimpiyatlar için yıldız arıyoruz!

Yarışmaların sonunda Hidiv Kasrı’na gelen Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, ödül töreni öncesinde yarışmacı gençler ile bir müddet sohbet etti.

 “ Olimpiyatlara yıldız aradıklarını” söyleyen Kaymakam Süleyman Erdoğan, etrafını saran gençlere, yüzme bilip bilmedikleri sorusunu yönelterek, kendilerine ilçe çapında düzenlenen yüzme kursları hakkında da kısa bir bilgi aktarımında bulundu.

Altın hediye etti

Daha sonra ödül törenine geçildi ve yarışmalarda takım ve ferdi olarak derece alanlara kupa ve madalyaları takdim edildi.

Kaymakam Süleyman Erdoğan, Kaymakamlık hediyesi olarak ise takım birincisi okula ve ferdi birinci yarışmacılara çeyrek altın taktı.

Erdoğan’ın, başarılı yarışmacılara altınlarını takarken, “ bu şekilde kendilerinin daha fazla motive olmalarını istediklerini” ifade ettiği görüldü. Kaymakam Erdoğan, olimpiyat yarışmalarına giden yolda hedef belirlemenin ve motivasyonun öneminin de altını çizdi.

Beykoz İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışmaları TAKIM Dereceleri

“Küçük Kızlar” sıralaması: Paşabahçe O.O, Ziya Ünsel O.O., Atatürk O.O

“ Küçük Erkekler” sıralaması: Kavacık O.O., Atatürk O.O., Paşabahçe O.O.

“ Yıldız Kızlar” sıralaması: Paşabahçe O.O, Kavacık O.O., Zafer Sarıyer O.O.

“ Yıldız Erkekler” sıralaması: Mehmet Emin Pulatkonak O.O., Paşabahçe O.O., Ziya Ünsel O.O.

“ Genç Kızlar” sıralaması: A. Ferit İnal Lisesi, Celal Aras Anadolu Lisesi

“ Genç Erkekler” sıralaması: Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi,  A. Ferit İnal Lisesi, Çavuşbaşı Ç.P.L.

Beykoz İlçesi Kaymakamlık Kupası Kros Yarışmaları FERDİ Dereceleri

“Küçük Kızlar” sıralaması:

Ceren Şekeroğlu (Paşabahçe O.O.)

İrem Karababa ( Paşabahçe O.O)

Melisa Obuz (Paşabahçe O.O)

“ Küçük Erkekler” sıralaması:

Ayberk Başılar ( Kavacık O.O)

Görkem Biçer ( Atatürk O.O)

Batuhan Haytaoğlu ( Paşabahçe O.O)

“ Yıldız Kızlar” sıralaması:

Hilal Baş (Paşabahçe O.O)

Eda Gündeniz (Paşabahçe O.O)

Kevser Bahar (Paşabahçe O.O)

“ Yıldız Erkekler” sıralaması:

Şahin Akbacak (Mehmet Emin Pulatkonak O.O)

Selim Salman (Mehmet Emin Pulatkonak O.O)

Yiğit Koç ( Tokatköy O.O)

“ Genç Kızlar” sıralaması:

Merve Genç (Celal Aras Anadolu Lisesi)

Burcu Diken ( A. Ferit İnal Lisesi)

Senanur Yaman ( A. Ferit İnal Lisesi)

“ Genç Erkekler” sıralaması:

Talha Üreten (Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Ali İlyas Yılmaz (A. Ferit İnal Lisesi)

İdris Kırkız (Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...