Reklam
Reklam
AK Kadınlar, 8 Mart'ta karanfil dağıttı!

AK Kadınlar, 8 Mart'ta karanfil dağıttı!

Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında hem üye çalışması yaptı, hemde Beykozlu kadınlara karanfil dağıttı!

Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Yönetimi, 8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında Beykozlu kadınlara karanfil dağıttı! Sevim Gülşen başkanlığındaki Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Yönetimi, İlçe Başkanı Adem Sefer ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ak Partili Meclis üyeleri, İl Kadın Kolları sorumlusu Fikriye Toker, Kadın Kolları mahalle başkanları ve yönetimlerinin katılımıyla, hem Ak noktalar oluşturarak üye çalışması yaptı, hem de Beykozlu kadınlara karanfil dağıttı.

Sevim Gülşen’in kutlama mesajı

Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, Beykozlu kadınların şahsında tüm dünya kadınlarının 8 Mart’ını şu sözler ile kutladı:  " Tüm dünyanın emekçi cefakâr,  çilekeş, mazlum ve mağdur kadınlarını selamlıyor, hepsine dostluk kardeşlik ve dayanışma mesajlarımızı iletiyorum. Kadınların ezilmediği, kadınların ayrımcılığa tabi tutulmadığı, kadınların horlanmadığı, istismar edilmediği, özellikle de şiddete hiç bir şekilde maruz kalmadığı bir dünya için kadınlarla birlikle mücadeleye devam edeceğiz. Kadınların hak mücadelesini bir insanlık mücadelesi olarak görüyoruz. Bu insanlık mücadelesinde her zaman onlarla birlikte mücadele edeceğiz. Eğer kadın huzurluysa, ülke de huzurludur. Kadınlarla birlikte mücadele ederek bugüne kadar çok önemli işler başardık. Bundan sonra da birlikte hareket edeceğiz. Kadınlar gelişirse, Türkiye gelişir; anneler değişirse, çocuklar değişir. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!"

 

YORUMLAR...