Reklam
Reklam
CHP'nin 14 Mart Tıp Bayramı kutlaması!

CHP'nin 14 Mart Tıp Bayramı kutlaması!

CHP Beykoz İlçe Örgütü Sağlık Komisyonu, Beykoz Devlet Hastanesi’nde görevli doktorların ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı

Dr. Devrim Altıntaş başkanlığındaki CHP Beykoz İlçe Örgütü Sağlık Komisyonu, Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yaşar Çelik’i makamında ziyaret ederek, hastanede görevli doktorların ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Sağlık çalışanlarına yönelik şiddet konuşuldu

CHP Beykoz İlçe Örgütü Sağlık Komisyonu Başkanı Dr. Devrim Altıntaş, Komisyon üyelerinden eczacı Berrin Başkaş ve İsa Yılmaz ile üyeler Şaziye Müdok ve Murat Metin Yıldız ile birlikte Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Yaşar Çelik’i makamında ziyaret ederek, kendisine çiçek takdim etti. CHP İlçe Sağlık Komisyonu ile Hastane Yöneticisi Dr. Yaşar Çelik arasındaki sohbetin ana temasını, hastalar veya yakınları tarafından doktorlar ve sağlık görevlilerine yöneltilen şiddet konusu oluşturdu.

Tepeüstü’ne geçtiler

Sohbetin ardından Beykoz Devlet Hastanesi’nde görevli doktorları tek tek odalarında ziyaret ederek, kendilerinin bayramlarını kutlayan Dr. Devrim Altıntaş ve beraberindekiler,  ziyaretlerini tamamlamak üzere Tepeüstü’nde bulunan binaya geçerek, buradaki doktor ve sağlık çalışanlarına da çiçek takdim ettiler.

Dr. Devrim Altıntaş: Tıp Bayramı kutlu olsun!

Kendisi de daha önce Beykoz Devlet Hastanesi’nde görev yapmış olan kadın doğum uzmanı ve CHP Beykoz İlçe Örgütü Sağlık Komisyonu Başkanı Dr. Devrim Altıntaş, gazetemize yaptığı açıklamada, “meslektaşlarının bu anlamlı günlerinde kendilerine bir dayanışma ziyareti gerçekleştirdiklerini”  ifade ederek, şunları söyledi: “ Başta doktorlar olmak üzere, tüm sağlık emekçilerinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. İlçemizdeki doktorlarımız ve sağlık görevlilerimizin şahsında tüm Türkiye’deki sağlık emekçilerinin Tıp Bayramı kutlu olsun!”

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...