Reklam
Reklam
Mavi kapaklar engellilere 'Araç' oldu

Mavi kapaklar engellilere 'Araç' oldu

Beykozlu Osman Özkefeli, mavi kapaklarla alınan 1 elektrikli ve 2 tekerlekli sandalyeyi Beykoz Belediyesi aracılığıyla OFD Beykoz Şubesi’ne teslim etti.

Fenerbahçeli eski futbolcu Osman Özkefeli, engelli vatandaşlarımıza yardım amaçlı topladığı mavi kapaklarla alınan 1 elektrikli ve 2 tekerlekli sandalyeyi Beykoz Belediyesi aracılığıyla Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’ne teslim etti.

Engelli vatandaşlarımıza destek olmak için toplandığı mavi kapakları çeşitli oteller, lokantalar ve sokaklardan temin eden Beykozlu Osman Özkefeli, bu kapaklarla alınan engelli araçlarını OFD Beykoz Şubesi’ne bağışlanmak üzere Beykoz Belediyesi Özel Kalem Müdürü Mehmet Abay’a teslim etti.

Engelli vatandaşlarımıza çeşitli yardım kampanyaları vasıtasıyla destek olunması gerektiğini ifade eden Özkefeli, toplanan kapaklarla alınan 1 elektirikli ve 2 normal tekerlekli sandalyenin 3 engellinin hayatını kolaylaştıracağı belirterek, “Destek olan herkese ve böyle hayırlı bir işe vesile olan Beykoz Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

Beykoz Belediyesi Özel Kalem Müdürü Mehmet Abay da, örnek davranışı dolayısıyla Özkefeli’ye teşekkür ederek, gayret ve duyarlılığı için tebrik etti.

YORUMLAR...