Reklam
Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, yeni binasında!

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, yeni binasında!

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, artık Rüzgarlıbahçe’de inşası tamamlanan yeni binasında hizmet verecek

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Beykoz Belediyesi yanında bulunan İSKİ binasındaki yerinden, Rüzgarlıbahçe’de inşası tamamlanan yeni binasına taşındı.

Karakollar dışındaki tüm birimler gidiyor!

İlçe Emniyet Müdürlüğü, 25 Mart 2013 Pazartesi gününden itibaren, Beykozlulara yeni “akıllı” binasında hizmet veriyor. Karakollar dışındaki tüm birimler, Rüzgarlıbahçe’deki yeni binada toplanıyor.  Yeni hizmet binasında, Emniyet Müdürlüğü mensupları için lojmanlar da yer alıyor.

İlçe Emniyet Müdürü Erkan Demirci: Halkımıza yeni binamızda hizmet vereceğiz!

İlçe Emniyet Müdürü Erkan Demirci, Beykoz Güncel Haber’in konuya ilişkin sorularını yanıtlayan Demirci, şunları söyledi: “ Yeni binamıza taşınmaya 21 Mart Perşembe günü itibariyle başladık. Bugün bazı büroları aldık; yarın da (23 Mart, Cumartesi) Trafik, Silah ruhsat ve yabancılar bölümlerini taşıyacağız. Halka hizmet verdiğimiz bu büroların taşınması, yarın tamamlanacak inşallah! Pazartesi gününden itibaren halkımıza inşallah yeni binamızda güzel bir hizmet vermeye başlayacağız!”

Resmi açılış da yapılacak

Hayırsever vatandaşların katkılarıyla yapılan Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni binasının resmi açılışı da gerçekleştirilecek. Ancak bunun için tarih henüz kesinleşmedi; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımının da planlandığı açılış töreninin tarihi, protokolden gelecek cevaba göre netlik kazanacak.  

Atış poligonu da olacak

“ Akıllı bina” sistemiyle inşa edilen İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni binasının maliyetinin yaklaşık 15 milyon TL civarında olduğu belirtiliyor. Bina içerisinde bir adet atış poligonu, konferans salonu, yemekhane ve kafeterya da olacak. Yeni binanın çatısına inşa edilecek güneş paneli sistemi, binanın kullandığı elektriğin bir bölümünü karşılayacak.

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...