Reklam
Çankırılıların yeni yönetimi Çelikbilek'i ziyaret etti

Çankırılıların yeni yönetimi Çelikbilek'i ziyaret etti

Beykoz Çankırılılar Derneği (BEYÇANDER)'in yeni yönetimi, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

Beykoz Çankırılılar Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (BEYÇANDER)’in, 3 Mart 2013 tarihinde şekillenen yeni yönetimi, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

Samet Çolak: Birlik ve beraberliği sağlamak amacındayız

Ziyarette, Dernek Başkanı Samet Çolak, Belediye Başkanı Çelikbilek’e, yeni yönetim olarak “ birlik ve beraberliği sağlamak amacında olduklarını” belirtti. Gençlere yönelik bir dizi etkinlikler planladıklarını da ifade eden Çolak, bu kapsamda Çanakkale Şehitliği’ne bir gezi düzenleyeceklerini söyleyerek, “ hemşerilerimizi oraya götürüp o maneviyatı yaşatmak istiyoruz” dedi.

Dernek çatısı altında Kadın Kolları ile Gençlik Kolları yönetimlerinin oluşturulacağı bilgisini veren Dernek Başkanı,  gençlere yönelik çeşitli kurslar düzenleyeceklerini de sözlerine ekledi.

Kitap okuma kültürünü yaygınlaştırmak üzere dernek lokallerinde bir kütüphane oluşturmayı düşündükleri belirten Başkan Samet Çolak, bu konuda Belediye Başkanı’ndan destek istedi.

Yücel Çelikbilek: Toplum yararına iş yapmak iyi bir şeydir

Çolak’ın ardından söz alan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de, BEYÇANDER yeni Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun dileğinde bulunarak, şunları söyledi: “ Allah sizlere kolaylık versin, iyi işler yapmayı nasip etsin! Toplumun yararına iş yapmak iyi bir şeydir. İnsanlara hayrınız dokunur ise, biliniz ki, hayırlı insanlar olursunuz. Niyet iyi, akıbet de iyi. Yapacaklarınız size kalacak; götürecekleriniz de onlar olacak. İnsanların hayrına hizmette bulunmak lâzım. Birlik ve beraberliği teşvik etmek lâzım. Birbirimizi sevmek, muhabbet etmek lâzım. İnsanların sıkıntılı anlarında yanlarında olmayı gaye edinmek lâzım; zorluklarında onlara katkıda bulunmak lâzım.”

BEYÇANDER yeni Yönetim Kurulu ile Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ziyarette Beykoz ile ilgili çeşitli konular üzerinde sohbet ettiler.

Hurma ve zemzem suyu ikram etti

Umre ziyaretinden yeni dönen Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Samet Çolak başkanlığındaki yeni dernek yönetimine hurma ve zemzem suyu ikram etti.

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...