Reklam
Reklam
Beykoz Belediyesporlu Kıck Bokscular sıkı hazırlanıyor

Beykoz Belediyesporlu Kıck Bokscular sıkı hazırlanıyor

Mustafa Uzun Yönetiminde sıkı bir antrenman programı uygulayan Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kıck Boks Takımı haftanın 3 günü ter akıtıyor.

Geçmişi parlak başarılarla dolu, şampiyon bir sporcu olan Mustafa Hoca, 2008-2012 Yılları arasında müsabakalara soktuğu takımdaki sporcuların getirdiği şampiyonlukları artık yeni isimlerle perçinlemek istiyor. Salı-Perşembe ve Pazar günleri 20.00 / 22.00 arasında 2 saat süren yorucu bir idmanın ardından dinlenmeye çekilen 35 sporcu müsabakalara katılabilmek için heyecanlı mı heyecanlı! Bu güne değin bünyesinden birçok Türkiye ve İstanbul Şampiyonu çıkaran takım yenilenen kadrosu ile geleceğe umutla bakıyor.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kıck Boks Takımı Antrenörü Mustafa Uzun yaptığı açıklamada,”Beykoz Belediyesi spor kulübü bünyesinde bu güne değin defalarca şampiyona ve turnuvalara katılıp madalyalar ile döndük. İlk aklıma gelenler 91 Kiloda Şeref Karakuş, 86 Kiloda Kamber Türkoğlu, 80 Kiloda Emre Güner ve Yasemin Çelik ve Havva Keskin gibi sporcularımız. 2008-2011 döneminde aldığımız madalya ve kupalar ile kulübümüzü başarı ile temsil ettiğimiz kanaatindeyim. Tabii ki Kıck Boks takımımızda hayat şartları nedeni ile değişik nedenler ile takımdan ayrılan isimlerin yerine her zaman için yeni isimleri monte ettik. Bu belli bir zaman dilimini gerektiren bir süreç.  Yeni isimlerin dahil olduğu kadromuzu 2012 yılında müsabakalara sokmadık. Önümüzdeki seneler için gerçekten de yeni şampiyonların bünyemizden çıkacağını söyleyebilirim. Bu arada bizde Kıck Boks Şubesi olarak bu spora ne kadar çok insan katılmak isterse de seçici olma gayretindeyiz. Bunun yanı sıra gerçekten ben başarılı olmak istiyorum, geleceğin şampiyonu olmak istiyorum diyenlere de karşı kayıtsız kalamayız. Haftanın 3 günü sıkı çalışmalarımız oluyor. Emek sarf etmeden başarı da gelmiyor.” Diye konuştu.

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK-MEDYA İLETİŞİM

 

YORUMLAR...