Reklam
Reklam
BİSK, yürüyüşe geçti!

BİSK, yürüyüşe geçti!

Beykoz Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği ( BİSK), toplumda spor yapma bilinci oluşturmak amacıyla, bundan sonra her Pazar yürüyecek

Beykoz Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği ( BİSK), toplumda spor yapma bilinci oluşturmak amacıyla, yürüyüşe geçti! BİSK, her hafta sonu tekrarlanacak olan yürüyüşlerde, Beykozlulara ‘sağlığın için yürü!’ şeklinde sesleniyor. BİSK Başkanı Özdemir, tüm vatandaşları yürüyüşlerinde kendilerine eşlik etmeye çağırdı!

İlk yürüyüş Ortaçeşme Çayırı’nda yapıldı

BİSK, toplumda spor yapma bilincini geliştirmek ve örnek oluşturmak amacıyla her hafta sonu birlikte yürüme yönünde aldığı kararı hayata geçirdi! Bu kararı, ilk olarak Beykoz Çayırı’nda uygulayan Beykozlu spor adamlarından bazıları yürüyüşe eşlerini ve çocuklarını da getirdiler.

Ortaçeşme Çayırı’nda yapılan yürüyüşe, BİSK Başkanı Asım Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri; Songül Emanet, Necati Kakıcı, Bayram Önal, Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, Küçüksu Yenimahalle Spor Kulüp Başkanı Mustafa Arman, Çavuşbaşı Spor Kulübü Başkanı Yaşar Şahin ve kulüp genel kaptanı Mehmet Şahin, Kanlıcaspor Kulübü Başkanı Mustafa Kaya, Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü yöneticisi Hasan Gökbudak, Soğuksu Spor Kulübü Başkanı Hasan Avcı, kulüp yöneticisi Aydın Durmuş, antrenör Ercan Acar ve BBP İlçe eski Başkanı Özer Güneş katıldılar.

Beykozlu sporseverler, Ortaçeşme Çayırı’nın birkaç sefer turladılar.

Asım Özdemir: Sağlığın için yürü!

Söz konusu yürüyüş sonrasında Beykoz Güncel Haber’in sorularını yanıtlayan BİSK Başkanı Asım Özdemir, şu açıklamayı yaptı: “ Bugünün sloganı; ‘ Sağlığın İçin Yürü!’ ismini taşıyor. Ben, bugün yürüyüşümüze katılan herkesi tebrik ediyorum! Amacımız, Beykozlu spor kulüplerinin sadece futbolu değil, diğer spor dallarını da teşvik ederek, Beykoz’da sporu kitlelere yaymalarıdır. Bundan sonra bu etkinliğimiz her hafta farklı bir mahallede devam edecek. Biz, herkesi aramıza davet ediyoruz. Mayıs ayının sonuna kadar her Pazar sabahı saat 08.30’da yürümeye başlayacağız.”

Bir sonraki yürüyüş Kent Orman’da

Bir sonraki sağlık yürüyüşünü Yenimahalle’de bulunan Kent Orman’daki parkur alanında gerçekleştireceklerini ifade eden Beykozlu sporseverler, gazetemiz aracılığıyla, sağlığı için yürümek isteyen herkesi yanlarında görmek istediklerinin de altını çizdiler!

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...