Reklam
Reklam
Kavacık'a yeni bir nefes: Orhan Veli Kanık Parkı

Kavacık'a yeni bir nefes: Orhan Veli Kanık Parkı

Beykoz Kavacık Orhan Veli Kanık Parkı’nda çalışmalar devem ediyor, ilçe sakinleri dinlenip nefes alacakları, bakımlı bir alana daha kavuşuyor.  

Beykoz’u güzelleştiren park yapım çalışmaları kapsamında Kavacık Orhan Veli Kanık Parkı’nda çalışmalar devem ediyor, ilçe sakinleri dinlenip nefes alacakları, bakımlı bir alana daha kavuşuyor.  

Beykoz Belediyesi’ni ilçe sakinlerine bakımlı, çocuklara güvenle koşup oynayabilecekleri pırıl mekanlar sunan park yapım, bakım ve yenileme çalışmalarıyla Beykoz günden güne güzelleşiyor.

Kavacık Kaptanlar’da  20 dönümlük alan üzerinde bulunan Orhan Veli Kanık Parkı ilçenin güzelliğine ve şairin adına yaraşır kapsamlı bir projeyle yenileniyor,  ilçe sakinlerinin dinlenme, oyun ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak bakımlı bir alanlar artıyor.   

Orhan Veli Parkı’nda çocuk oyun alanları, havuz, spor alanları, basketbol sahası, fitness aletleri, yürüyüş yolları, sergi alanları, kamelyalar, el sanatları çarşısı ve otopark yer alacak.

Park yapım çalışmasını inceleyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe sakinlerinin dinlenebilecekleri bakımlı ve güzel sosyal alanların sayısı artırdıklarını mevcut parkların da bakımını yaptıklarını ifade ederek mahallelerde uygun alan olduğu takdirde bu mekânları mahalle sakinleri ve çocuklar için düzenlediklerini söyledi. 

Göksu ve Fatih’te Çalışmalar Sürüyor  

Beykoz Belediyesi’nin park yapım çalışmaları Göksu Baruthane Parkı’nda  ve Çavuşbaşı Fatih Mahallesi’nde devam ediyor. 

YORUMLAR...