Reklam
23 Nisan coşkusu başlıyor

23 Nisan coşkusu başlıyor

23 Nisan Uluslararası Halk Dansları Çocuk Festivali Beykoz’da çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

23 Nisan Uluslararası Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediye Başkanlığı Halk Dansları Çocuk Festivali Beykoz’da Kardeş Prizren ve Kardeş Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden çocukların ağırlanacağı, geleneksel dans gösterilerinin yer alacağı etkinlikle kutlanacak

Beykoz’da bu yıl VI. sı düzenlenen Uluslararası Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediye Başkanlığı Halk Dansları Çocuk Festivali için ilçeye Kosova’nın Prizren ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Lefkoşa şehirlerinden 50 çocuk gelecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına katılmak üzere ilçeye gelen öğrenciler festival süresince Tarihi Beykoz Çayırı’nda düzenlenecek olan resmi tören ve kutlamalara katılacaklar, ilçenin meydanlarında geleneksel danslarını sergileyecekler.

22 Nisan Pazartesi günü misafir öğrenciler öncelikli olarak Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret edecekler. Resmi ziyaretlerin ardından Belediye Meydanı ve Beykoz Meydanı arasında kortej yürüyüşü gerçekleştirilecek ve dans gösterileri yapılacak.

23 Nisan Salı günü Tarihi Beykoz Çayırı’nda yapılacak resmi tören ve kutlamaların ardından Pop Müziğin sevilen ismi Yusuf Güney çocuklar için Belediye Meydanı’nda konser verecek.

Etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir.

KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ ve DANS GÖSTERİLERİ:

Tarih: 22 Nisan 2013 Pazartesi

Saat:13:00

Belediye Meydanı’ndan hareketle Beykoz Meydanı.

Saat: 15:00, Dans Gösterileri

RESMİ TÖREN:

Tarih:23 Nisan 2013 Salı

Yer:Tarihi Beykoz Çayırı

Saat:10:00.

Konser: Yusuf Güney

Yer: Belediye Meydanı

Saat:13:00

 

YORUMLAR...