Reklam
Reklam
CHP, 23 Nisan kutlamasında çocuklar gibi şendi!

CHP, 23 Nisan kutlamasında çocuklar gibi şendi!

CHP Beykoz İlçe Örgütü, 23 Nisan kutlamaları kapsamında, engelli çocuklar için “Engelsiz 23 Nisan Şenliği” düzenledi.

Fatih Ekiz başkanlığındaki CHP Beykoz İlçe Örgütü Engelliler Komisyonu, 23 Nisan kutlamaları kapsamında, engelli çocuklar için “Engelsiz 23 Nisan Şenliği” düzenledi. Etkinlikte, çocuklar kadar büyüklerin neşesi de görülmeye değerdi!

Kavacık Körfez Konutları’nın bahçesinde yapılması planlanan etkinlik, havanın soğuk olması dolayısıyla CHP Beykoz İlçe Örgütü’nün merkezinde gerçekleştirildi. İlçe örgütünün bayraklar ve balonlar ile donanmış bulunan toplantı odasını dolduran “engelsiz” çocuklar, renkli bir gün geçirdiler. Onların bu neşesinden büyükleri de pay aldı!

OFD Başkanı da oradaydı

Etkinliğe, Omirilik Felçlileri Derneği (OFD) Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe ve dernek üyesi çocuklar da katıldı. Efe’nin, zaman zaman balonlar ile oynayarak ve sandalyesi üzerinde hareketli ezgilere eşlik ederek, içindeki çocuğu şımarttığı gözlerden kaçmadı!

Bol hediye, çikolata ve şeker!

Partili abla ve ağabeylerinin palyaço ve pamuk prenses kıyafetleri içerisinde çocuklara eşlik ettikleri eğlencede, bol bol ikram ve hediye de vardı!

“ Engelsiz” çocuklar, büyükleriyle birlikte, Ankara havası, gangnam style ve daha birçok türde dans ettiler; şarkılar söylediler; oyunlar oynadılar.

Milletvekili de katıldı

Yüzlerin ve ellerin renk renk desenler ile boyandığı etkinliğe, CHP Beykoz İlçe Örgütü Başkanı Hızır Yılmaz da katıldı. Programın başlangıcında ise, CHP İstanbul Milletvekili Ayşe Eser Danışoğlu da kutlamaya katılarak, çocuklar ile birlikte vakit geçirdi.

Fatih Ekiz: Bu gün anlatılmaz, yaşanır!

CHP Beykoz Engelliler Komisyonu Başkanı Fatih Ekiz, Beykoz Güncel Haber’e yaptığı açıklamada, amaçlarının “ engelli çocuklara” engelsiz bir 23 Nisan coşkusu yaşatmak olduğunu belirterek, etkinliğe katkı sunan tüm partili arkadaşlarına gazetemiz aracılığıyla teşekkür etti. Ekiz, duygularını ise şu şekilde ifade etti: “ Bugün anlatılmaz ki; yaşanır!”

Başkan, kutunun içinden çıktı!

Komisyon Başkanı Ekiz, çocukları gangnam tarzındaki danslarında da yalnız bırakmadı! Ekiz’in çocuklara bir sürprizi de, saklandığı kutunun içinden elinde Türk bayrağı ile çıkması oldu!

Not: Bazen sevinçleri anlatmak zordur; sözler yetersiz kalır; fotoğraflar ise her şeyi anlatır! Çocukların 23 Nisan coşkusunu anlamak için, sizi foto galerimizi tıklamaya davet ediyoruz!

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...