Reklam
Reklam
İlginç bir kutlama da Beykoz Vakfı'ndan!

İlginç bir kutlama da Beykoz Vakfı'ndan!

23 Nisan coşkusuna Beykoz Vakfı da katkı sundu! Tiyatro öğrencileri, çeşit çeşit kostümleri içinde renkli bir görüntü çizdiler!

23 Nisan coşkusuna Beykoz Vakfı da katkı sundu! Vakıf’ın tiyatro öğrencileri, çeşit çeşit kostümleri içinde oldukça renkli bir görüntü çizdiler!

Beykoz Vakfı’nın Yalıköy’de bulunan merkezinde gerçekleşen etkinliğe, Vakıf Başkanı Şaban Tören de katıldı. Eğitmenleri Sinan Akbaşak yönetiminde kostümlerini teker teker sergileyen öğrenciler, daha sonra müzik eşliğinde dans ettiler ve güçleri tükenince ise, anneleri tarafından hazırlanmış bulunan pasta ve börekleri afiyet ile yediler!

Vampir, doktor, soyguncu, kovboy…

Vampir, doktor, soyguncu, kovboy, köylü, prenses ve daha birçok farklı kostümün sergilendiği etkinlikte, eğitmen Sinan Akbaşak da, misafirlerin huzuruna bir psikiyatr kostümü ile çıktı!

Eğlence ancak daha çok bir eğitim!

Eğlendirerek bilgilendirmeyi amaçlayan söz konusu etkinlikte çocuklar, hem kostüm taşıma ve bunu seyircilere sunma, hem de dans ederken sahneyi doğru kullanma konusunda tecrübe kazanmış oldular!

Çocuklar, bu şekilde bir yandan eğlenirken, aslında fark etmeden ciddi bir eğitim de almış oldular. Ancak yorgun vücutlarını akşam yastığa koyduklarında hissedecek oldukları şey, ne kadar çok eğlendikleri olacak; bu kesin!

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...