Reklam
Reklam
4. Geleneksel Halk Koşusu kayıtları başladı

4. Geleneksel Halk Koşusu kayıtları başladı

Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen 4.  Geleneksel Halk Koşusu için kayıtlar başladı.   

Beykozluları spora teşvik etmek, spor ortak paydasında birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını pekiştirmek amacıyla Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen 4.  Geleneksel Halk Koşusu için kayıtlar başladı.   

Bu yıl 5 Mayıs tarihinde yapılacak olan geleneksel halk koşusunun ilçe sakinlerini spor ortak paydasında buluşturmanın yanı sıra sporun günlük yaşamda daha fazla yer alması, sağlıklı yaşam için genç nesillere öncülük edilmesi de hedefleniyor. 

Beykoz Belediyesi koşuya katılan yarışmacılara toplam 16 bin TL para ödülü dağıtacak. 

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in girişimleriyle başlatılan ve ilçe kaymakamlığının da destek verdiği yarışlara önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da ilçe sakinlerinin geniş katılımı bekleniyor.

5 bin metrelik parkurda yapılacak Halk Koşusu, Belediye Meydanı’ndan başlayarak Elmalı Kavşağı’ndan aynı güzergâhın dönülmesiyle sona erecek. Halk Koşusu’na katılan ilçe sakinleri ortak bir etkinlikte yer almanın heyecan ve mutluluğunu paylaşacak.

Yaş grupları kadın ve erkeklerde 14-18, 19-25, 26-34 ve 35-44 ile 45 yaş üzeri gruplarında yapılacak. Halk Koşusu’na katılacak en yaşlı ilçe sakinine para ödülünün yanı sıra onur ödülü verilecek.      

5 Mayıs Pazar günü saat 10:00’da Beykoz Belediyesi Başkanlık binası önünden başlayacak olan 4. Geleneksel Halk Koşusu’na tüm ilçe sakinlerimiz davetlidir.  

Halk Koşusu/5 Bin Metre

Saat:10:00

Güzergâh: Belediye Önü – Elmalı Kavşağı-Belediye Önü.

KATEGORİLER:

14–18 Yaş Bay/Bayan

19-25Yaş Bay/Bayan

26-34Yaş Bay/Bayan

35-44Yaş Bay/Bayan

45 yaş ve üzeri Bay/Bayan


ÖDÜLLER: 

Birincilik Ödülü:        750 TL

İkincilik Ödülü:          500 TL

Üçüncülük Ödülü:      300 TL


KAYIT VE BİLGİ:

Sosyal Masa Bürosu:

444 666 1

YORUMLAR...