Reklam
Reklam
AK Gençler asker adaylarını uğurladı

AK Gençler asker adaylarını uğurladı

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, vatani görevlerini yerine getirecek 93/2 tertip asker adayları için “Asker Uğurlama” programı düzenledi.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları tarafından vatani görevini yerine getirecek 93/2 tertip 5 asker adayı için “Asker Uğurlama” programı düzenlendi.

Beykoz Belediyesi Düğün Salonu’nda  geçekleştirilen 93/2 tertip 5 asker adayını uğurlama programına Gençlik Kolları İlçe Başkanı Fatih Sağlam, ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle teşkilatları, askere gidecek gençler ve aileleri katıldı.

Yenimahalle Mahalle Teşkilatı’ndan Ersin Ak'ın ilahi dinletisi ile başlayan programda Din Görevlisi Soner Çelebi tarafından okunan Kuran-ı Kerim Tilaveti ve akabinde gerçekleştirilen sohbet ve dualarla maneviyat dolu bir gece gerçekleştirildi.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam yapmış olduğu selamlama konuşmasında,  askerliğin Türkiye Cumhuriyetine mensup bütün fertlerin mukaddes görevi olduğunu belirterek, dünyanın hiçbir yerinde evlatlarını davulla, zurnayla ve hatta elleri kınalı askere gönderen bir milletin olmadığını ifade etti. Sağlam ayrıca Ak Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları olarak bu heyecanlı günde asker adayı kardeşlerinin yanında olmanın kendilerine ayrı bir güç kattığını dile getirdi.

Program sonunda askere gidecek gençler sahneye çağırılarak hediyeleri takdim edildi.

Davetlilere pilav tavuk ayran ikram edilerek program son buldu.

YORUMLAR...