Reklam
Reklam
Komşularla çay sohbetleri başladı

Komşularla çay sohbetleri başladı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, mahalleleri hanımların gözünden dinlemeye devam ediyor.

Sabah Buluşmaları’ndan dernek ziyaretlerine, esnaf ziyaretlerinden istişare yemeklerine kadar her sosyal ortamda vatandaşlarla bir araya gelen ilçeye dair hizmet ve çalışmaları paylaşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, mahalleleri hanımların gözünden dinlemeye devam ediyor. 

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Paşabahçe Mahallesi’ndeki esnaf ziyaretinin ardından Şehitlik Çıkmazı Sokak’ta yaşayan Mualla Gür’ün evine misafir oldu. Komşularla birlikte samimi bir ortamda yapılan toplantıda hanımlar mahalleye dair isteklerini ve hizmet taleplerini dile getirme fırsatı buldular.   

Beykoz’u hanımların gözünden dinlemek, mahallelere dair istek ve çözümleri birlikte belirlemek üzere “Mahalleler Buluşuyor Başkanımız Konuşuyor” etkinliğinin ardından hanımları yaşadıkları mahallerde ziyaret ettiklerini söyleyen Başkan Çelikbilek ilçeye daha iyi hizmet etmeyi amaçladıklarını belirtti.

İlçenin ilk yerleşimlerinden olan Paşabahçe’de İskele Caddesi’nin düzenlemesinden Meydan ve Atatürk Parkı’nın yenilenmesine, yer altı çöp konteynerlerinin monte edilmesinden Tarihi Safiye Çeşmesi’nin restorasyonuna kadar birçok hizmeti tamamladıklarını söyleyen Çelikbilek hanımlardan yapılan hizmetlere sahip çıkmalarını istedi.

Toplantıya katılan hanımlar da çevre, temizlik, ulaşım, yol yapımı, sosyal hizmetler, sokak hayvanları gibi konularda taleplerini dile getirdiler. Sohbetin ardından Çelikbilek hanımların yenilenmesini istediği Kıblenuma Sokak ve mevcut çeşmede incelemelerde bulundu.  

Paşabahçe’nin ardından İncirköy Camcılar Sitesi’ni ziyaret eden Çelikbilek burada site sakinlerini dinledi. Ardından İncirköy Camii yanındaki tarihi çeşmeyi inceleyen Çelikbilek, yakında yapılacak retorasyon çalışmalarıyla ilgili vatandaşlara bilgi verdi.

 

YORUMLAR...