Reklam
Hanımlara Şahinkaya'da özel park

Hanımlara Şahinkaya'da özel park

Beykoz Belediyesi Anneler Günü’nün arefesinde hanımlar için hazırlanan bakımlı ve güzel bir parkı daha ilçeye kazandırdı.

Beykoz Belediyesi Anneler Günü’nün arefesinde hanımlar için hazırlanan, içinde dinlenme ve spor alanlarının bulunduğu bakımlı ve güzel bir parkı daha ilçeye kazandırdı

Park yapım çalışmalarıyla her geçen gün ilçeyi güzelleştiren Beykoz Belediyesi, Anneler Günü’nün arefesinde Şahinkaya’da hanımların dinlenebileceği ve komşularıyla bir araya gelebileceği bakımlı bir alanı hizmete açtı.

Şahinkaya Meyvelibahçe Sokak’ta yapımı tamamlanan parkın açılışı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Muhtarı Hayri Nalbantoğlu, mahalle sakinleri ve çocuklarla birlikte yapıldı.

Beykozlu hanımların kullanımı gözetilerek hazırlanan parkta kameriye, kır masaları, banklar ve spor aletleri yer aldı.

Beykoz’a Yep Yeni Otobüsler Geliyor

Açılış öncesinde mahalleyi gezen ve Şahinkaya İETT garajını ziyaret eden Başkan Yücel Çelikbilek Beykoz’a yolcu taşıyan otobüslerin yenileneceğini ve ilçe sakinlerinin artık daha bakımlı otobüslerde seyahat edeceğini müjdeledi.

Park açılışında da mahalle sakinlerine hitap eden Başkan Çelikbilek Şahinkaya’nın dev spor ve eğitim yatırımlarıyla gelişeceğini belirterek “Şahinkaya Eğitim Kompleksi ve Türk Alma Üniversitesi ile bu bölge eğitim üssüne dönüşecek. Beykoz Arena Projesi’yle ilçemiz önemli spor imkanlarına kavuşacak. Bu yatırımların hepsi Şahinkaya’yı geliştirecek. Bugün hanımlarımız için bakımlı ve düzenli bir parkın açılışını yaptık. Önceleri atıl durumda olan bu alanı güzel bir düzenlemeyle mahallemize kazandırdık. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Mahalle muhtarı Hayri Nalbantoğlu’da mahalleye yapılan hizmetler için teşekkür etti. Konuşmaların ardından hep birlikte kurdela kesildi.

Şahinakya’daki açılışın ardından Eflatun Akdeniz’in evine konuk olan Başkan Çelikbilek burada mahalle sakinlerinin istek ve taleplerin dinledi, Cihangir Yıldız ve Fatma Yıldız adlı hasta vatandaşları ziyaret ederek ihtiyaçlarını sordu ve kendilerine acil şifalar diledi.

 

YORUMLAR...