Reklam
Reklam
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yayla tekrar Beykoz'da

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yayla tekrar Beykoz'da

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü iken Tuzla’ya atanan Neşat Yayla, Beykoz’a geri dönüyor

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü iken Tuzla’ya atanan Neşat Yayla, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ndeki görevine; Tuzla’dan Beykoz’a atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü H. Nazmi Yekrek ise, eski görev yeri olan Tuzla’ya geri dönüyor.

Beykoz Güncel Haber’in edindiği bilgiye göre,  2011 yılında uygulanan rotasyon sonucunda  Tuzla Milli Eğitim Müdürü H. Nazmi Yekrek, Beykoz’a; Yayla ise Tuzla’ya atanmışlardı.

Tuzla Milli Eğitim Müdürü H. Nazmi Yekrek Tuzla'dan Beykoz’a atanması üzerine ilgili tayin kararı aleyhine dava açmıştı. Yekrek, söz konusu davanın lehine sonuçlanması üzerine Neşat Yayla Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak ilçeye geri dönerken, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan H. Nazmi Yekrek de, eski görev yeri olan Tuzla’ya geri dönüyor.

Her iki İlçe Milli Eğitim müdürünün de 13 Mayıs 2013 Pazartesi gününden itibaren yeni görev yerlerinde mesailerine başlayacakları ifade ediliyor.

Beykoz Güncel Haber olarak, müdürlerimiz H. Nazmi Yekrek ile Neşat Yayla’ya, yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunuyor ve başarılar diliyoruz.

YORUMLAR...