Reklam
Reklam
Neşat Yayla'dan mesai arkadaşlarına mesaj!

Neşat Yayla'dan mesai arkadaşlarına mesaj!

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla mesai arkadaşlarına hitaben bir mesaj yayınladı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla’dan mesaj var! Neşat Yayla,  sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden mesai arkadaşlarına hitaben bir mesaj yayınladı. 

İşte, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla’nın, facebook’taki özel sayfasından yayınladığı mesaj:

“ Değerli mesai arkadaşlarım,

İki buçuk yıllık bir ayrılıktan sonra 01 / 02/ 2011 tarihinde ayrıldığım Beykoz İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü görevine yeniden atanmış bulunmaktayım. Öncellikle gerek çalışma arkadaşlarımdan gerekse de Beykozlu hemşerilerimden gördüğüm yakın ilgi için şükranlarımı sunmak isterim. Ciddi sorumluluk isteyen ve hizmet etme noktasında önemli bir makamı temsil ettiğimin bilinci ve gururu içerisindeyim.

Her geçen gün güçlenen ve “ Muasır Medeniyetler” seviyesine ulaşma yolunda hızla ilerleyen ülkemizde, biz de üzerimize düşen sorumluluğu lâyıkıyla yerine getirmek için günü kurtarmak değil geleceği kurmak çabası içinde, sürekli gelişimi ve değişimi takip ederek yorulmak bilmeden çalışmak hedefimiz olacaktır.

Daha önce ilçemizde çalışan mesai arkadaşlarımızın hizmetleri ve yaptıklarının üzerine koyarak bir katma değer yaratma saikiyle kamu hizmetlerinin sunumunda eşit, katılımcı, hızlı karar alıp hareket etmeyi sağlayacak hizmet standartlarını yakalamaya gayret edeceğiz. Bu güne dek yapılan her proje ve işin takibi ile ihtiyaç duyulacak yeni projeler oluşturarak en iyiye ulaşma arzusu içinde olacağız.

Eğitim nöbeti bizde iken meşaleyi olabildiğince parlak, olabildiğince önde tutacağız. Eğitimin her durağında bizlere hayati görevler düşmektedir. Kimse kendini dışarıda tutamaz. Bütün bir toplum olarak bu dairenin içindeyiz. Eğitimi; evde, sokakta, işte, sınıfta her yerde sürdürmekten başka çaremiz yok. Bu nedenle Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediyesi, tüm kamu kurumları, sivil toplum örgütleri, Beykoz halkı, tüm okul ve kurumlarda çalışan idarecilerimiz, eğitim neferleri öğretmenlerimiz, hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen okul aile birlikleri ve velilerimizin görüş, önerileri ve destekleri ile Beykoz’da eğitimin kalitesinin artırılması için gayret edeceğiz.

Bu vesile ile yönetici, öğretmen, memur ve çalışanlarımız ile öğrencilerimizin her zaman yanlarında olacağımızı belirtiyor, yapacağımız her işin aslında öğrencilerimizin daha kaliteli eğitim almaları için bir araç olduğu anlayışıyla hareket edeceğimizi belirterek şahsım adına;

Saygı ve sevgilerimi sunarım.”

Neşat YAYLA

Beykoz Milli Eğitim Müdürü

 

YORUMLAR...