Reklam
Reklam
Bayanlar Voleybol A Takımı antrenmanlarına başladı

Bayanlar Voleybol A Takımı antrenmanlarına başladı

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübünün önümüzdeki sezon Kadınlar Bölgesel Voleybol Liginde mücadele edecek olan Bayan A Takımı antrenmanlarına başladı.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda gerçekleşen Antrenmanlara yeni oluşturulan takıma transfer olan isimlerin dışında geçmiş sezonlarda kulüp takımlarında görev yapıp başka takımlarda voleybol yaşantılarını devam ettiren isimler dışında alt yapıdan da bazı oyuncular da katılmakta.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu yeni oluşturulan takımın sporcuları ile geçtiğimiz günlerde Beytaş Restoran’da bir yemekte buluşurken hedef ve beklentilerini aktardı. Başkan Kaşıtoğlu göreve geldiklerinde kulübün değişik spor dallarında da faaliyete başlayacağını söylediğini hatırlatırken, “Yeni kurulacak şubelerimiz yanı sıra Voleybol ve Hentbol Dallarında markalaşmak istediğimizi belirtmiştim. Bu kapsamda Türkiye Kadınlar Bölgesel Liginde mücadele edecek takımımızı oluşturmaya başladık. Bünyemize yeni isimler transfer oldu ve de olmaya devam edecek. Ben sporcu kardeşlerime şunu söylemek istiyorum ki hedefimiz büyük…öncelikle TVF 2.Ligine ardından uzun vadede 1.lige çıkmak istiyoruz. Ben Yönetim Kurulum adına  takımımıza her türlü katkıyı sunacağımızı söylemek istiyorum. Umuyorum ki Beykoz’da bir zamanlar revaçta olan spor dalı olan Voleybolda markalaşan bir Beykoz takımı ortaya çıkacak. Aramıza yeni katılan arkadaşlara hoş geldiniz dileklerimi iletmek isterim” diye konuştu.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Takımlar Antrenörü Bektaş Durmaz ise yapmış olduğu açıklamada Bölgesel Ligde mücadele edecek olan takımın oluşturulmaya başladığını söylerken,”Kadromuza birçok ismi transfer ettik. Bu isimleri zamanla kamuoyu ile paylaşacağız. İlk etapta 3 ismin tanıtımını gerçekleştirdik. Peyderpey tanıtımlarımız devam edecek. Başkanımızın dediği gibi hedef çıtamız yüksek. Biz belirlenen hedeflere ulaşabilmek için sıkı ve disiplinli bir antrenman programı uygulamaya başladık. Beykozlu voleybol severler ile takımımızı buluşturacağımız günleri heyecanla bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü tarafından kamuoyuna açıklanan 3 transfer şu isimlerden oluşmakta ; Elif Sever, Sema Bostan ve Hürrem Çiçek.

Elif Sever : 1.88 Boy / 72 Kilo . Voleybola Eczacıbaşı Spor Kulübünde başladım, Genç-Yıldız Milli Takımlarda forma giydim ardından Işıkspor, 75.Yıl ve en son olarak ta Ataşehir Belediyespor takımında forma giydim. Beykoz’da iyi bir ekip ruhu yakalayıp başarılı olacağımıza inanıyorum. Kulüp Yönetiminin bizlerden beklentilerini biliyorum, ben ve arkadaşlarım başarılı olabilmek için var gücümüzle çalışacağız

Sema Bostan : 1.80 Boy / 69 Kilo . Voleybola Beykoz Spor Kulübü altyapı takımlarında başladım, ardından Beşiktaş Takımına gittim. En son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımında forma giydim. Bu kulüpte yan yana oynadığım bazı arkadaşlarım ile Beykoz Belediyespor’da buluştuk. İnşallah kulübümüzü hedeflenen noktaya taşıyacağız.

Hürrem Çiçek : 1.72 Boy / 65 Kilo : Voleybola Vakıfbank Spor Kulübünde başladım, ardından sırası ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Altınyurt ve son olarak ta yeniden İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da forma giydikten sonra Beykoz Belediyespor kadrosuna dahil oldun. Burada iyi bir ekip ruhu yakalayıp hedefimize ulaşacağımızı umuyorum.

YORUMLAR...