Reklam
Reklam
Küçük Abdullah'ın bisiklet hayali gerçek oldu

Küçük Abdullah'ın bisiklet hayali gerçek oldu

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek küçük Abdullah’ın bisiklet hayalini gerçekleştirdi.

Beykozluları evlerinde ziyaret eden, ilçeye dair talep, beklenti ve önerilerini dinleyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Gümüşsuyu Mahallesi Korubaşı Mevkii’nde Havva Sönmez adlı vatandaşın konuğu oldu. Ardından bölgede vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çelikbilek, son olarak da küçük Abdullah’ın bisiklet hayalini gerçekleştirdi.

Başkan Çelikbilek: “Beykozlular hizmetin en iyisini hak ediyor”

Gümüşsuyu Mahallesi Korubaşı’nda Havva Sönmez isimli vatandaşın evine konuk olan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer ve beraberindeki heyet burada keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Ziyaretin ardından mahalle gezisine devam eden Başkan Yücel Çelikbilek, kahvehanede vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların sorularını cevaplayarak, talep ve önerilerini dinledi. Mahallede gördüğü eksik ve acil yapılması gereken yerlerle ilgili birim sorumlularına talimat verdi. Beykozluların hizmetin en iyisini hak ettiğini belirten Başkan Çelikbilek, “Beykoz’a çivi çakmamış insanların yalan yanlış ifadelerle sizleri rahatsız

Başkan Çelikbilek’ten Küçük Abdullah’a Bisiklet Hediyesi

Ziyaretlerin son durağında ise Başkan Çelikbilek, daha önce kendisinden bisiklet talebinde bulunan 11 yaşındaki Abdullah Altun isimli öğrencinin hayalini gerçekleştirdi. Bisiklet hediyesini alan Abdullah Altun, Başkan Çelikbilek’in bisikleti kendisinin getirmesine çok sevindiğini ifade ederek, teşekkür etti.

 

 

YORUMLAR...