Reklam
Bu lise, başarıya doymuyor!

Bu lise, başarıya doymuyor!

Beykoz Denizcilik Meslek Lisesi öğrencileri, farklı alanlarda gösterdikleri başarılar ile okullarının adından sıkça söz ettiriyorlar.

Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi öğrencileri, farklı alanlarda gösterdikleri başarılar ile okullarının adından sıkça söz ettiriyorlar. İstanbul’da denizcilik liseleri arasında düzenlenen bilgi yarışmasında iki farklı kategoride hem birincilik, hem de üçüncülük derecesi elde eden okul, yine İstanbul genelinde düzenlenen bir şiir yarışmasında birincilik ve ilçe çapındaki futbol turnuvasında ise şampiyonluk kazandı.

Bilgi yarışmasından iki kupa ile döndüler

Okul öğrencileri, İstanbul’daki beş denizcilik lisesi arasında düzenlenen ve Makine Zabitliği ile Gemi Yönetimi olmak üzere iki farklı kategoride yapılan bilgi yarışmasında Makine Zabitliği dalında BİRİNCİLİK, Gemi Yönetimi dalında ise ÜÇÜNCÜLÜK kazanarak, Beykoz’a iki adet “ bilgi” kupası kazandırmanın gururunu yaşadılar.

Liseler arası turnuva şampiyonu!

Barbaros Hayrettin Paşalılar, Beykoz İlçesi Liseler Arası Futbol Turnuvası’nda da, attıkları 48 gol ile turnuva şampiyonu olmayı başardı! Okulun futbol takımı, oynadığı 6 maçın tamamını kazandı; attığı 48 gole karşılık, yediği gol sayısı ise 6’da kaldı!

Şiirde İstanbul birincisi!

Okul öğrencisi Mücahit Ahmet Aydemir, Kabataş Erkek Lisesi tarafından Nisan ayında 3.’sü düzenlenen “ Behçet Necatigil Şiir Yazma Yarışması”nda İstanbul birincisi ve dolayısıyla da okulu için bir gurur kaynağı oldu.

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...