Reklam
Reklam
Fatih Sağlam, Özge Kuvel çifti dünya evine girdi!

Fatih Sağlam, Özge Kuvel çifti dünya evine girdi!

Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, dünya evine girdi.

Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, dünya evine girdi. Fatih Sağlam & Özge Kuvel çiftinin nikâhı, kalabalık bir katılım altında gerçekleşti.

CHP Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan da oradaydı

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile 6 şahidin huzurunda gerçekleşen nikâh akdine, Milletvekili Metin Külünk, Ak Parti İstanbul il Başkanlığı temsilcileri, İlçe teşkilatı yönetimi, Beykoz sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, muhtarlar ve Ak Partili Belediye Meclisi üyeleri  yoğun bir katılım gösterdiler. CHP Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan da davetliler arasındaydı.

Nikâhı, Belediye Başkanı kıydı

25 Mayıs Cumartesi günü, Beykoz Belediyesi’nin avlusunda gerçekleşen nikâh merasiminde Fatih ve Özge çiftinin nikâh şahitliklerini, Milletvekili Metin Külünk, Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Temel Başalan, İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı kurucu İlçe Başkanı Dr. Ahmet Hulusi Batu ve İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Gıyasettin Gergin yaptılar.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, burada yaptığı konuşmada, aile kurmanın önemine işaret ederek, evlenmek suretiyle, genç çiftin çok iyi bir iş yaptığını kaydetti.

Nikâh merasiminin sonunda ise, davetlilere ikramlarda bulunuldu.

Beykoz Güncel Haber ailesi, Fatih ve Özge Sağlam çiftine bir ömür boyu mutluluklar diler!

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...