Reklam
Anadoluhisarı İdman Yurdu'nda yeniden Adnan Güner

Anadoluhisarı İdman Yurdu'nda yeniden Adnan Güner

Beykoz Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Adnan Güner, gerçekleştirilen Olağan Kongre ile yeniden başkan seçildi.

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Adnan Güner, 26 Mayıs Pazar Günü gerçekleştirilen Olağan Kongre ile yeniden başkan seçildi.

Oy birliği ile Divan Başkanlığı'na Ferda Kazancıbaşı seçilirken, Katip Üyeler ise Asım Özdemir, Şeref Özbek ve Koray Kıroğlu oldular.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'ndan sonra faaliyet raporunu Adnan Güner, gelir gider raporunu Asım Özdemir, denetleme kurulu raporunu ise Okan Karakaya hazirunla paylaştı.

3 raporda oy birliği ile kabul edilirken, kulüp başkanlığına tekrar aday olan Adnan Güner (tek liste) yeniden başkanlığa seçildi.

Adnan Güner dilek ve temenniler bölümünde, geçen sezon yaşanan büyük yıkımla birlikte yüz yıllık bir kulübün hayatta kalma mücadelesine girdiğini, böylelikle önemli bir sürecin başladığını belirtti.

Güner, yıkıma neden olan Marmara Üniversitesi ile hukuki sürecin devam ettiğini özellikle vurgularken, kongreye katılan üyelere yeni kulüp tesisleri için hazırlıklı olmalarını müjdeledi.

Adnan Güner Başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerden oluşuyor;

Adnan Güner

Tevfik Güner

Mustafa Özçelik

Fuat Yılmaz

Aziz Baltacı

Asım Özdemir

Cemal Çıldır

Celal Pekbaşoğlu

Mehmet Turaman

Aydın Düzgün

Nazmi Yenigün

Mustafa Babuz

Semih Çağlayan

Recep Yıldız

Tamer Dinçer

Halil Özpoyraz

Hasan Gökbudak

Okan Karakaya

Fırat Aydoğar

Niyazi Kaya

Mahir Kaptan

Hikmet Kılınç

YORUMLAR...