Reklam
Reklam
Başkan Çelikbile'’ten başarılı öğrencilere ödül

Başkan Çelikbile'’ten başarılı öğrencilere ödül

Beykoz Anadolu Lisesi’nin dereceye giren ilk üç öğrencisi ile münazara ve proje yarışmalarında başarılı olan öğrenciler ödüllendirdi. 

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 2012-2013  eğitim-öğretim yılında Beykoz Anadolu Lisesi’nin dereceye giren ilk üç öğrencisi ile münazara ve proje yarışmalarında başarılı olan öğrencilerini ödüllendirdi. 

Beykoz Anadolu Lisesi Müdürü Abdullah Aygün, Okul Aile Birliği Başkanı Abdullah Güngör’ün hazır bulunduğu ziyarette okul birincisi Ezgi Sayın,  okul ikincisi Göksu Köktürk ve okul üçüncüsü Tuğba İlter Başkan Yücel Çelikbilek tarafından ödüllendirildi.  

Ayrıca, Renault tarafından yurt çapında düzenlenen “Sizin Fikriniz Sizin Projeniz” Yarışması’nda “Fıskiyeler Açık, Yollar Açık” Projesiyle Türkiye II. si olan öğrenciler ile İstanbul çapında düzenlenen liseler arası münazara yarışmasında İstanbul II. si olan öğrenciler de ödüllerini aldı.

Başarılı öğrencileri tek tek kutlayan ve ödüllerini takdim eden Başkan Çelikbilek, eğitimde kalitenin artması için ilköğretimden üniversiteye kadar her kademeye destek verdiklerini, ilçedeki okulların fiziki şartlarını iyileştirdiklerini ve başarıyı her daim teşvik ettiklerini söyledi.  

Beykoz Anadolu Lisesi ve eğitime yaptığı katkılar dolayısıyla teşekkürlerini sunan Okul Müdürü Abdullah Aygün: “Okulumuz için tüm imkanlarınızı seferber ettiniz. Okulun asfalt ve bahçe düzenlemesi tamamladınız.  Eğitime verdiğiniz destek ve sağladığını  katkılar için teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR...