Reklam
Reklam
Başkanlık Kupası Küçüksu Yenimahallespor'un

Başkanlık Kupası Küçüksu Yenimahallespor'un

Beykoz Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Başkanlık Kupası Turnuvası’nın sahibi Yenimahallespor oldu.

Beykoz Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Başkanlık Kupası maçında Çubukluspor ile Küçüksu Yenimahallespor takımları karşı karşıya geldi. Maçı 2-1 kazanan Küçüksu Yenimahallespor şampiyon oldu. Bu maç öncesinde ise Beykozlu Veteranlar bir gösteri maçı yaptı.

Paşabahçe Stadında oynanan maçtan 2-1 galip ayrılan Küçüksu Yenimahallespor takımı Şampiyonluk Kupasını alırken, Çubukluspor’a ise ikincilik kupası takdim edildi.

Turnuvanın ardından düzenlenen kupa merasiminde Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir yaptığı konuşmada, ilki geçen sene düzenlenen Belediye Başkanlık Kupası müsabakalarının ikincisini de başarı ile tamamladıklarını söylerken, “Ben her iki takım futbolcularını canı gönülden tebrik ediyorum. Şampiyon takımımızı da ayrıca başarısından dolayı tebrik ediyorum” dedi. Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öcalmaz da yaptığı konuşmada kendisinin de eski bir lisanslı futbolcu olduğunu söylerken, “Ben katkı sunanları kutluyorum, teşekkür ediyorum. Fair-Play ruhu altında üst düzey bir maç izlemekten dolayı da ayrıca bir heyecan yaşadık. Bugün burada centilmence, seyir zevki yüksek bir müsabaka izlettiren her iki takım futbolcularını kutluyorum “dedi. Beykoz Belediyesi Meclis üyeleri adına konuşan Erdal Öztürk’te takımları kutlayan bir konuşma yaptı.

Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan ise ”Ben de diğer izleyiciler gibi takip ettiğim karşılaşmadan mutlu oldum, heyecan duydum. Biz kadınların da böylesine güzel etkinliklere izleyici olarak katılması gerektiğine inanıyorum. Her iki takım futbolcuları da kendileri izleyenlere güzel bir futbolun yanı sıra centilmence bir görüntü de aktardılar. Beykoz Belediye Başkanlığı olarak sportif olaylara ve kulüplerimize katkılarımız devam edecek” şeklinde konuştu. 

Daha sonra turnuvada ikinci olan Çubukluspor’un kupası, Belediyesi Meclis üyesi Erdal Öztürk ile İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Serkan Öçalmaz tarafından verildi. Başkanlık Kupası Şampiyonu olan Küçüksu Yenimahallespor takımının kupası ise Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan tarafından verildi. Şampiyon Küçüksu Yenimahallespor takımı daha sonra Beykoz Belediyesi tarafından Beytaş Restaurant’ta ağırlandı. 

 

YORUMLAR...