Reklam
Reklam
Beykoz Belediyespor yeni hedeflere kilitlendi!

Beykoz Belediyespor yeni hedeflere kilitlendi!

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü 2012-13 Spor Dönemi etkinlikleri tamamlandı

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü 2012-13 Spor Dönemi etkinlikleri tamamlandı. Basketbol, Voleybol, Futbol, Kıck Boks, Boks, Tekvando, Karate takımları artık önümüzdeki sezonun ve yaz dönemi çalışmalarını başlatıyor.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu yaptığı açıklamada tamamlanan sezonda Beykoz İlçesini birçok spor dalında temsil eden sporcularına teşekkür etti. "Beykoz İlçesinde sportif faaliyetler bakımından önemli bir misyonumuzun olduğunu biliyoruz. Elimden geldiğince değişik spor dallarındaki müsabakalarımızı takip etme gayretinde olduk. İnşallah önümüzdeki sezon hedef çıtası daha da yükseğe çıkmış, daha farklı spor dallarını da faaliyet alanına dahil etmiş bir spor kulübü hüviyetine bürünmek istiyoruz. Hentbol branşımızı açıyoruz, bu dalda okullarımızdan gelecek öğrencilerden kurulu ekip oluşturmak istiyoruz." dedi

Başkan Kaşıtoğlu açıklamalarının devamında," A Bayan Voleybol Takımımız da önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek. Basketbol ile birlikte voleybol en fazla ilgi çeken branşlarımız olmuş durumda. Futbol takımımız geçmiş yıllardan çok farklı bir görüntü çizdi. İlçe futboluna birçok yetenekli isimleri kazandırdığımız inancındayız. Karate, Kıck Boks, Boks, Tekvando Takımlarımızdaki sporcu kardeşlerimi ve antrenörlerini de özverili çalışmalarından dolayı ayrıca tebrik etmek isterim " diye konuştu.

Beykoz İlçesinde sportif faaliyetlerin zenginlşemesi gerektiğini söyleyen Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, "Recep Şahin Köktürk Spor Salonumuz bakıma alınıp daha sağlıklı, daha verim alınacak bir yapıya kazandırılıyor. Şahinkaya'daki Beykoz Arena Spor Kompleksi ile ilgili çalışmalarda bir hayli mesafe alındı. Okul Spor Salonlarında da değişik branşlarda birçok sporcular antrenman yapmaktalar. Bizde ilçede ne kadar çocuk ve gencimiz, spor ile buluşturabilirsek o derece mutlu olacağız. Önümüzdeki spor döneminde sezonunda yine bir birinden değişik spor dallarında Beykoz İlçesini her alanda temsil etmeye devam edeceğiz. Spora meraklı herkese kapımız ardına kadar açık" şeklinde konuştu.

BEYKOZ BLD.GSK / MEDYA-İLETİŞİM

YORUMLAR...