Reklam
Reklam
İstanbul Boğazı'nda Karadeniz rüzgarı

İstanbul Boğazı'nda Karadeniz rüzgarı

Beykozlu Doğukaradenizliler Derneği, düzenlediği boğaz turu ile üyelerine unutulmaz bir akşam yaşattı.

Beykozlu Doğukaradenizliler Derneği, düzenlediği boğaz turu ile üyelerine unutulmaz bir İstanbul akşamı yaşattı.

Derneğin üyelerine yönelik düzenlediği etkinliğe bir çok üst düzey isim katılırken, Beykozlu Doğukaradenizliler Derneği'ne yaptıkları katkılardan dolayı bazı üyelere plaket verildi.

Kokteyl şeklinde başlayan tur, daha sonra akşam yemeği, plaket töreni ve Beykozlu Doğukaradenizliler Derneği Halkoyunları ekibinin folklor gösterisinden sonra son buldu.Plaket töreninden önce programa katılan üyelere seslenen Dernek Başkanı Emin Yavuz, "Umarım iyi bir akşam geçiriyorsunuz. İstanbul Boğazı'nın bu güzel ortamında Karadenizimizden esen müziğimizle sizlere güzel bir akşam sunmak istedik" şeklinde konuşurken, plaketlerini almak üzere derneğe katkı veren isimleri sahneye davet etti.

5. Dönem Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki, İşadamı Coşkun Yavuzyılmaz ve Serhat Gedik'e Dernek Başkanı Emin Yavuz başta olmak üzere yönetim kurulu üyeleri plaketlerini sunarken, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İşadamı İsmet Acar, Lojistik M.Y.O. Mütevelli Heyeti Başkanı Engin Ruhi Özmen, Avni Barut, Vahit Paksoy ve Haluk Sert programa katılamadıkları için plaketleri kendilerine ulaştırılmak üzere başka isimlere verildi.

YORUMLAR...