Reklam
Reklam
Ormanın vefakar bekçisi kazada hayatını kaybetti

Ormanın vefakar bekçisi kazada hayatını kaybetti

Kanlıca Orman İşletme Şefliği'nde görevli Turgut Sucuoğlu geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Belediye Başkan Danışmanı İsa Sucuoğlu’nun yeğeni olan Kanlıca Orman İşletme Şefliği'nde görevli Turgut Sucuoğlu geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Kaza Poyrazköy Yolu'nda meydana geldi. Kanlıca Orman İşletme Müdürlüğü Poyrazköy İşletme Şefliği'nde görevli Turgut Sucuoğlu, çocuğunun rahatsızlandığını öğrenince izin alarak yola çıktı. Turgut Sucuoğlu'nun kullandığı motosiklete alkollü olduğu iddia edilen sürücü otomobiliyle çarptı. Yaklaşık 30 metre sürüklenen Turgut Sucuoğlu olay yerinde hayatını kaybetti. Otomobil sürücüsü ise jandarma tarafından gözaltına alındı.

Hayatını kaybeden Turgut Sucuoğlu, iki gün önce İhlas Haber Ajansı objektiflerine poz vermişti. Yangınlara daha kısa sürede müdahale edebilmek için yapılan tatbikata katılan Sucuoğlu, röportajında ise, "İhbar geldiği zaman en hızlı şekilde gidiyoruz. Bizim bölgemiz Poyrazköy. Üç dakika içerisinde aracımıza biniyoruz ve en hızlı şekilde ulaşmaya çalışıyoruz. Mesafeye göre ulaşma süremiz değişiyor. İstanbul malum, trafik var. Boş vakitlerimizde voleybol oynuyoruz. Güzel yanları var. Boğazın çıkışında doğayla baş başayız. Herkez burada görev yapmak ister. Ailemizden uzağız ama mutlu bir şekilde görev yapıyoruz. Görevimizi severek yapıyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken 3 çocuk babası Turgut Sucuoğlu'nun cenazesi ikindi namazına mütakip Çukurçayır Camii'nden kaldırıldı.

YORUMLAR...