Reklam
Reklam
Beykoz 1908'de yeni teknik kadrolar işbaşı yaptı

Beykoz 1908'de yeni teknik kadrolar işbaşı yaptı

Bu sezon İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Beykoz 1908 A.Ş.’de çalıştıracak olan teknik kadrodaki isimler ile imzalar atıldı.

Bu sezon İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Beykoz 1908 A.Ş.takımını çeşitli kategorilerde çalıştıracak olan teknik kadrodaki isimler ile imzalar atıldı.

Beykozspor Kelle İbrahim Stadında gerçekleşen imza töreninde bir konuşma yapan Başkan Zeki Aksu, yeni bir yapılanma içine girdiklerini söylerken Beykozspor camiasını yanlarında görmek istediklerini söyledi. Başkan Aksu yeni yapılanma hakkında bilgi aktarımında bulunurken, “ Geçtiğimiz günlerde Kulüp Olağan Kongremiz yaptık. Aramıza yeni isimler dahil oldu. Beykozspor’u yeniden layık olduğu yere taşıyabilmek için yoğun bir mesai harcayacağız.  Öncelikli hedefimiz A Takımımızın bu sezon yer alacağı İstanbul Süper Amatör Liginden bir üst lige çıkarabilmek olacak. Bunun için ilk etapta Beykoz İlçesinin iki değerli spor adamı olan Uğur Sakaloğlu ve İskender Közen ikilisine takımı teslim ettik. Öte yandan Altyapı takımlarımız için Mehmet Şahin Başkanlığındaki Komiteye yeni yapılanma süreci için yetki verdik. Uzun vadeli bir anlaşma yaptık, bu 5 yıl süreyi kapsayacak yıllar zarfında altyapı takımlarımızdan A Takım düzeyine çıkabilecek birçok yetenekli isim olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Beykozspor’un içinde bulunduğu durumdan birlik-beraberlik ruhu ile kurtulabileceğinin altını çizen Başkan Aksu, bunun için camia olarak büyük bir çaba gösterilmesi gerektiğini söylerken,” Maalesef bizler destek yerine bazı kurumlar tarafından tam aksine kösteklenen bir durumun muhatabı olmaktayız. Şu anda biz gerek A Takımındaki gerekse Altyapımızdaki yapılanma ile büyük bir aile haline geldiğimiz fikrindeyiz. Yönetimi ile taraftarı ile ilçedeki sivil toplum kuruluşlarından gelecek destek ile inanıyorum ki bu karamsar, kötü günler geride kalacak” dedi.

Beykoz 1908 A.Ş.Takımının Yeni Teknik Direktörlerinden Uğur Sakaloğlu imza töreninde yaptığı konuşmada zor bir süreçte göreve talip olduklarını ve yönetim kurulunun teveccühü ile göreve geldiklerini söylerken,” Tabii ki işimizin hiçte kolay olmayacağını biliyoruz. Bizler de Beykozspor camiasını yakından tanıyan sorunların farkında olan insanlarız. Öncelikle Beykozspor camiasının üzerindeki Negatif havayı biran önce pozitife döndürebilmek gerekli. Bizler camiamızın desteğini isterken işi illaki maddi anlamda da düşünmüyoruz, manevi anlamda da bizlere destek olsunlar. Bizler derken de şahsımızı değil Beykoz Spor Kulübü kimliğini söylemek istiyoruz. Altyapı-Üstyapı diye bir ayrım içerisinde olmayacağız. Çok değerli isimler ile birlikte çalışacağız, onların da fikirlerine önem ve değer vereceğiz. Hedefimiz her sene bir üst lige çıkarak yeniden eski parlak günlerimze dönebilmek olacak” şeklinde konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş.Teknik Direktör ikilisinden İskender Közen’de yaptığı kısa konuşmada ortaya konan ifadelere katıldığını söylerken,”Bizler yeni gelen teknik kadrolar ile konuşmaktan öte çalışarak Beykozspor’a katkı sunmak için görevdeyiz. Öncelikle hepimizde bir Beykozspor sevdasının olduğunun bilinmesini isteriz. Bu sezon İstanbul Süper Amatör ligde mücadele edeceğiz, İnşallah Beykozspor için iyi bir başlangıç yapılacak günleri yaşayacağız. Son birkaç yılda yaşanan düşüş sürecinin artık sona ermesini arzu etmekteyiz. Beykozspor camiasının futbol takımlarına olan ilgi ve alakasının yeniden üst düzeye çıkması ile, birlik-beraberlik ruhunun yeniden yakalanacağını umuyoruz. İnanıyoruz ki içinden çıktığımız Beykoz Spor camiası beklenen desteği bizden esirgemeyecek” dedi.

Beykoz 1908 A.Ş.Altyapı Takımlar Sorumluluğunu üstlenen Mehmet Şahin ise, bir birini iyi tanıyan, daha önce de beraber çalışmaktan memnun kaldıkları yetenekli antrenörler ile yola çıktıklarını söylerken, “Biz önümüze 5 yıllık uzun vadeli bir hedef koyduk. Tüm yaş kategorilerinde liglere katılacağız. Bizler belirlenen yetenekli isimlerin başka takımlara transfer olmalarının önüne geçip Beykozspor’da toplanabilmesi için ciddi bir süreç başlattık. İlçedeki diğer amatör spor kulüpleri ile kadrolarındaki yetenekli isimleri Beykozspor çatısı altında toplayabilmek amacı ile fikir birliğine vardık. Bu konuda bizlere inananların umutlarını boşa çıkarmayacağız. Futbol Akademimizden öncelikle Beykozspor A Takımı düzeyine kadar uzanan yolda yetiştirilecek yeteneklerin ileride Türk Futbolunda da adından sıkça söz ettirebileceklerine bütün kalbimizle inanıyoruz” diye konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş.Futbol Akademisinde Bülent Cömert-Osman İnan-Hakan Kuş-Hüseyin Karakartal ve Eyüp Aktaş  görev yapacak.

BEYKOZ SPOR MEDYA-İLETİŞİM

YORUMLAR...