Reklam
Beykoz Güncel Haber Ailesi iftarda buluştu

Beykoz Güncel Haber Ailesi iftarda buluştu

Geleneksel hale gelen “Beykoz Güncel Haber Aile İftarı”nda yönetim Kurulu ve Köşe Yazarları bir araya geldi.

Ramazan ayında geleneksel hale gelen “Beykoz Güncel Haber Aile İftarı”nda yönetim Kurulu ve Köşe Yazarları bir araya geldi.

Beykoz Beytaş Teras Cafe Restaurant’ta gerçekleştirilen iftara Beykoz Güncel Haber İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz, Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Coşkun Çap, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mesut Türkeri ile Yönetim Kurulu üyeleri Coşkun Yavuzyılmaz ve Ahmet Deliak katıldı.

Köşe Yazarları Adnan Çeliker, Süleyman Çalık ve Mesut Demir’in de hazır bulunduğu iftar programına Muhemmet Küçükkonuklar ve Cüneyt Kaya mazeretleri sebebiyle katılamadı.

Yapılan iftarın ardından Beykoz ve ülke gündemi üzerine sohbetlerin yapıldığı akşamda Beykoz Güncel Haber’in Eylül ayı itibariyle başlayacak yeni dönemi ile ilgili İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz açıklamalar yaptı.

Yeni yayın dönemi ile ilgili önemli bilgiler veren Fatih Yılmaz Eylül ayı itibari ile farklı bir Beykoz Güncel Haber’i kamuoyuna sunacaklarını söyledi. Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti. “Eylül ayı itibari ile yazar kadrosunu genişletmek ve renklendirmek istiyoruz. Yine görsel olarak İnternet sitemizde ve basılacak gazetemizde Beykoz Güncel Haber’deki değişimi herkes fark edecek.  En önemlisi de haber politikamızda en ufak bir değişim göstermeden yolumuza güçlenerek devam edeceğiz.” dedi

Gelenceksel hale getirilecek “Beykoz’un En’leri” anketin  de yakında başlayacağını ve hazırlıkların devam ettiğini söyleyen Yılmaz “2012 yılının Beykoz’daki En’lerini yine Beykoz halkı oyları ile belirleyecek. Noter huzurunda startını vereceğimiz ve tamamen şaibeden uzak bir oylamanın olacağı anket sonucunu yapılacak ödül töreni kamuoyuna dururcağız.” dedi.

Proğram, Yönetim Kurulu ve Köşe Yazarlarının karşılıklı fikir alış verişi ile son buldu.

YORUMLAR...