Reklam
Reklam
Beykoz halkı gençlerini gözyaşları ile uğurladı

Beykoz halkı gençlerini gözyaşları ile uğurladı

Tatil yolunda can veren Aysel Balcan ve Duygu Balcan Yaban, kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuklarına uğurlandı.

14 Ağustos Çarşamba günü İzmir’e tatile giderken Balıkesir yolu üzerinde gerçekleşen kazada can veren Aysel Balcan ve halası Duygu Balcan Yaban Paşabahçe Merkez Cami’sinde kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuklarına uğurlandı.

Öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazına CHP Grup Başkanvekili  Akif Hamzaçebi, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayları Hızır Yılmaz, Kenan Öner, Beykoz Pazarcılar Derneği Başkanı Mehmet Demir, Meclis Üyeleri ve Beykoz halkı oldukça yoğun bir katılım gösterdi.

Aynı kazada can veren Sinem Doğanay, Soğuksu mahallesi evinin önündeki helallik sonrası cenaze için Ankara Polatlı’ya götürüldü.

Cenaze namazı öncesi söz alan Ahmet Ferit İnal Lisesi Müdür Yardımcısı Hüseyin Öztürk “Aysel ve Sinem kızımız ilkokulda başlayan arkadaşlıklarını yine Allah’ın emri gereği beraberce tamamladılar. Biz onları ağaç yaprakları gibi rüzgârda kırılmasınlar diye koruduk, bu günlere getirdik. Mekânları cennet olsun. Bizim yapacağımız tek şey, bundan sonra onlara dua etmektir.” dedi.

Kılınan cenaze namazı sonrası Aysel Balcan ve Duygu Balcan Anadolu Kavağı Mezarlığı’nda ki Aile Kabristanlığı’nda toprağa verildi.

YORUMLAR...