Reklam
Beykoz Belediyesi'nden kaza açıklaması

Beykoz Belediyesi'nden kaza açıklaması

Beykoz Belediyesi, 1,5 yaşındaki Rüzgar Demir’in vefatıyla sonuçlanan kazası ile ilgili basın açıklaması yayınladı.

Beykoz Belediyesi, 1,5 yaşındaki Rüzgar Demir’in vefatıyla sonuçlanan çöp kamyonu kazası ile ilgili basın açıklaması yayınladı. Açıklamada 1,5 yaşındaki Rüzgar Demir’in vefatıyla sonuçlanan elim kazada, bahse konu olan çöp arabası bazı yayın organlarında ifade edildiği gibi büyük kapasiteli olmayıp, 7 tonluk 9 m3 kapasiteli olduğu belirtildi.

KÜÇÜK RÜZGAR’IN VEFATIYLA İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI;

Beykoz’da dün meydana gelen, 1,5 yaşındaki Rüzgar Demir’in vefatıyla sonuçlanan elim kazada, bahse konu olan çöp arabası bazı yayın organlarında ifade edildiği gibi büyük kapasiteli olmayıp, 7 tonluk 9 m3 kapasiteli dar ve küçük alanlarda çöp alımına uygun tasarımdadır.

Beykoz Belediyesi’nin çöp toplama çalışmaları sırasında 7 m3 lük çöp araçları ,mahalle aralarının çöpünü, vinçli kamyonlar yeraltı konteynerlerini 15 m3’lük araçlar ise ana arter ve geniş caddelerde kullanılmaktadır.

Olayın medyana geldiği sokağın dar olması nedeniyle çöp alımında Beykoz Belediyesi’nin en küçük kapasiteli aracı kullanılmıştır. Bu nedenle çeşitli gazeteler ve internet sayfalarında yer alan kaza haberinde olayla ilgili kamuoyu yanlış bilgilendirilmiştir.

Elim kazada hayata veda eden Rüzgar Demir’e bir kez daha Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyor, Beykoz Belediyesi olarak acılarını yürekten paylaşıyoruz.

Elim kazayla ilgili açıklama yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek hayata veda eden küçük Rüzgar Demir’e Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diledi. Beykoz Belediyesi olarak ailenin acılarını yürekten paylaştığını belirten Çelikbilek, ailenin acısını dindirmek için gereken her şeyin yapılacağını söyledi.

YORUMLAR...