Reklam
Reklam
Külünk ve Çelikbilek çalışmaları yerinde inceledi

Külünk ve Çelikbilek çalışmaları yerinde inceledi

Milletvekili Metin Külünk ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye tarafından yürütülen çalışmaları yerinde incelediler.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye tarafından yürütülen çalışmaları yerinde incelediler.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye çalışmalarını AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ile inceleyerek, kendisine yürütülen projelerle ilgili bilgi verdi. İnceleme sırasında esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden ikili bölge halkının da görüşlerini aldı.

Anadoluhisarı, Göksu ve Göztepe Mahallerinde inceleme yapan Milletvekili Külünk ve Başkan Çelikbilek, önce Beykoz Belediyesi tarafından sokakları tarihi dokusuna uygun olarak yenilenen Anadoluhisarı sokaklarını gezdi. Ardından Küçüksu Çayırı’ndan inceleme yapan ikili Beykoz Belediyesi’nin girişimleriyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden ihya edilen Tarihi Küçüksu Mihrişah Sultan Camii inşaatını inceledi. Buranında ardından Tarihi Göksu Deresi ve Baruthane Çayırı Parkı’nda yürütülen çalışmaları inceleyen ikili yol boyunda vatandaşlarla da sohbet etti.

YORUMLAR...