Reklam
Reklam
Aydın Düzgün ilk tur ziyaretlerini tamamladı!

Aydın Düzgün ilk tur ziyaretlerini tamamladı!

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Düzgün Ramazan Bayramı'ndan sonra başladığı esnaf ziyaretini tamamladı.

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Düzgün, Ramazan Bayramı'ndan sonra Yenimahalle'den başladığı esnaf ziyaretlerini Tokatköy Son Durak’ta tamamladı.

Harita Mühendisi Aydın Düzgün, CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı açıklamasının ardından çalışmalarına hız vererek Beykoz esnafını bizzat ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Esnaf ziyaretinin yanı sıra vatandaş ile de görüşen Aydın Düzgün’ün yakın ve samimi ilgiden dolayı oldukça memnun olduğu gözlendi.

Ziyaretlerini ardından bir açıklama yapan Düzgün şunları söyledi; Ziyaretimiz esnasında vatandaşlarımızdan çok yakın ve samimi ilgi gördüğümüzü belirtmek isterim. Bu ilgi Cumhuriyet Halk Partisi'ne yönelen umudun ve aynı zamanda AKP'nin artık halkın gözünden düştüğünün de bir göstergesiydi. Bu ziyaretlerimizden çıkardığım en önemli sonuç her Cumhuriyet Halk Partili’nin mutlaka halkla iç içe olmasıdır. Zira hep söylüyorum, “GİDEMEDİĞİN YER SENİN DEĞİLDİR”. O yüzden ziyaretlerimizin mutlaka tekrar tekrar yapılmasıdır.” dedi.

Beykoz halkına başkan adayı olarak anlatmak istediği ana fikrin "CHP varsa Herkes İçin Var" anlayışı olduğu söyleyen Düzgün çalışmalarına ara vermeden devam edeceğinin de sinyalini verdi.

YORUMLAR...