Reklam
Reklam
M.Ali Birand'dan Belediyeye teşekkür

M.Ali Birand'dan Belediyeye teşekkür

Kanal D Ana Haber sunucusu ve Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Mehmet Ali Birand, bugünkü yazısınında Beykoz Belediyesine teşekkür etti.

Mehmet Ali Birand' ın bugün ki Hürriyet Gazetesinde yayınlanan köşe yazısından bir bölüm;

BEYKOZ BELEDİYESİ'NE TEŞEKKÜR EDERİM...
 
Oturduğum sitede bir hafta içinde, evimizin kıymetlisi iki küçük Apso Lapso köpeğimiz, arka arkaya ölümden kurtuldular. Birinin bağırsakları çıktı, ayak adaleleri koptu, ameliyatla hayatta kalabildi,  diğerinin de kafası parçalanmak üzereyken kurtarabildik.

Bu felaketin sorumlusu da, komşumuzun dev Kurt köpeği idi. Sabıkalı bir hayvandı, bahçedeki çocuklara dahi saldırdığı için sık sık şikayet edilirdi.

Defalarca rica etmiştik, köpekler birbirleriyle daima dalaşabilirler. ?Önemli olan, büyük ve güçlü olanın ağzına bir maske konmasıdır? dedik. Dinletemedik...

Köpeği olanlar ve hayvan sevenler, bunun ne anlama geldiğini çok iyi bilirler. İnsanın canı çok yanar. Bizim de canımız çok yandı ve ilk aklımıza gelen de, Beykoz Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü oldu.

Belediye?den Abdurrahman Fidancı ve Veteriner Hekim Turgut Özdemir imdadımıza yetişti. Kurt köpeğinin kuduz olup olmadığını kontrole geldiler ve gereken tüm önlemleri aldılar.

Buradan Beykoz Belediyesi'ne ve Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne açıkça teşekkür etmek istedim.

Bir başka teşekkür borcum da Animallia Hastenesi?ne ve veteriner hekim  İlhan Gökgöl?e.

Hayvan sevgisi olup da tedavi veya bakım yaptırtmak isteyenlere de bu hastaneyi özellikle tavsiye ederim. 

 

YORUMLAR...