Reklam
Reklam
Beykoz Belediyespor kadro yeniliyor

Beykoz Belediyespor kadro yeniliyor

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü A Bayan Voleybol Takımı 3.Lige katılım onayının ardından kadroda değişime gitti

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü A Bayan Voleybol Takımı lig hazırlıklarını aralıksız devam ettiriyor. Sezona Bölgesel Amatör Ligde başlamak üzere kurulan kadro ile hazırlanmaya başlayan Beykoz Temsilcisi ardından TVF 3.Ligi için gelen davete onay vererek Deplasmanlı Kadınlar 3.Ligine dahil edilmişti. İlk etaptaki kadro yapılanmasını Bölgesel Ligde yapacağı İstanbul içi maçlara göre yapan yönetim ardından gelen 3.Lige katılım onayının ardından kadroda değişime gitti.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Takımlar Antrenörü Bektaş Durmaz yaptığı açıklamada, "Kamuoyunca bilindiği üzere biz bu sezon ilk kez A Bayan Voleybol Takımını kurarken hedefimizi Deplasmanlı 3.Lig olarak belirlemiştik. Ancak daha sonra gerçekleşen davet ile sezon sonundaki hedefimize geçiş yaptık. Tabii ki bu ilk etapta kadromuza dahil ettiğimiz bazı sporcularımız için bir süpriz olsa da maalesef deplasmanlı lig için kadroda yer alamayacakları sonucu ile karşı karşıya kaldık. Vakit geçirmeden takıma yeni isimler dahil etmek zorunda idik. 3 yeni ismi prensipte anlaşıp kadromuza kattık. İddialı bir kadro ile lige gireceğiz. Hedefimiz yer aldığımız grubu ilk sırada tamamlayıp Play-Off maçlarına kalabilmek " şeklinde konuştu.

Belediyespor Antrenörü Bektaş Durmaz yaşadıkları tek sıkıntının salon sorunu olduğunu açıklamasında belirtirken, " Antrenmanlarımız yaptığımız Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda tadilat işlemi başladı. Dolayısı ile 1 ay süre ile salonumuzdan yararlanamayacağız. Bu da bizi değişik alternatifler bulmaya sevk etti. Tadilat çalışmalarının belirlen plan dahilinde bitmesi gerçekleşirse yopğun bir program ile arayı kapatacağımıza inanıyorum. Önce Paşabahçespor Kulübü Salonundan, ardından Beykoz İmam-Hatip Lisesi Salonundan yararlanmaya başaldık. Bu dezavantajlarımıza karşın sporcularımızın çalışma istekleri ve heyecanları bizlere bütün sıkıntıları unutturacak nitelikte" diye konuştu.

BEYKOZ BLD.GSK MEDYA-İLETİŞİM

 

YORUMLAR...