Reklam
Reklam
 Başkan Çelikbilek'den yöre derneklerine teşekkür

Başkan Çelikbilek'den yöre derneklerine teşekkür

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Çayır Festivali’ne katılan yöre derneklerine düzenlediği bir programla teşekkür etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 18 Ağustos- 1Eylül tarihleri arasında gerçekleşen Beykoz Çayır Festivali’ne katılan 16 yöre derneğine ve yönetimlerine düzenlediği bir programla teşekkür etti.

Beykoz Çayır Festivali’nin ardından, etkinliğe katılan yöre dernekleri Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ev sahipliğinde düzenlenen değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıda, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Ak Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, festivale katılan yöre derneklerinin başkanları ve yönetimleri ile belediye başkan yardımcıları ve belediye birim müdürleri hazır bulundu.

Yenilen akşam yemeğinin ardından konuşan Başkan Çelikbilek “Her sene yaptığımız bu organizasyon, bu sene çevre ülkelerde yaşanan acılar sebebiyle eğlence olmadan yapıldı. O topraklarda acı olurken bizim eğlenmemiz doğru olmazdı. Bu sene yöresel olguları ön plana çıkardık. Önümüzdeki seneden itibaren bu organizasyonda bu tip yöresel olguları daha çok ön plana çıkaracağız” dedi.

Başkan Çelikbilek’ten sonra konuşan Kaymakam Süleyman Erdoğan ‘Cam kültürünü Beykoz’a tekrar kazandıracağız’ dedi.

Toplantıda festivale katılan derneklere tek tek teşekkür belgesi takdim edildi.

 

YORUMLAR...