Reklam
Reklam
AK Parti Beykoz seçim startını verdi

AK Parti Beykoz seçim startını verdi

AK Parti Beykoz düzenlediği törenlerle Soğuksu,Çiğdem ve Karagözsırtı  irtibat bürolarını açarak seçim startını verdi.

AK Parti Beykoz’da seçim startını verdi. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in de katıldığı törenlerle Soğuksu,Çiğdem ve Karagöz sırtı  seçim irtibat büroları açıldı.

Açılışlara Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yanı sıra AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkan yardımcıları, meclis üyeleri, Gençlik ve Kadın kolları ile mahalle sakinleri katıldı. Beykoz’u ziyaret eden Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’de, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i yalnız bırakmadı.

Açılışta konuşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer ‘Beykoz’umuzun tüm mahalle ve köylerinde açacağımız seçim bürolarımızla bir taraftan üye sayımızı arttırırken bir taraftan da vatandaşlarımızla kucaklaşacağız. Bu seçimlerde daha çok çalışacağız. Beykozlular ile kucaklaşacağız’ dedi.

Yücel Çelikbilek: Beykoz’da bir sorun varsa bunu AK Parti çözer

Adem Sefer’in ardından konuşan Yücel Çelikbilek ‘Burada Belediye Başkanı olarak değil AK Parti’nin bir ferdi olarak bulunuyorum. Şahsıma görev verilirse inşallah adayınız olacağım.Bizi aday olarak göstermezlerse ,biz yine bu partinin bir ferdi olarak çalışmalara katılacağız.. Hizmetin neresinde olursanız olun veya olmayın, bu ülke aşkıyla yanıyorsanız, bu parti için mücadele edeceksiniz. 2014 seçimleri asla bir yerel seçim değildir. 2014 seçimleri Türkiye geri kalsın, çağın dışında kalsın diyenlerle,buna karşı çıkanların seçimidir. 2014 vesayet rejimini isteyenlerle ona karşı duranların belirleneceği seçimdir. 2014 hukukun üstünlüğüne inananlarla, üstünlerin hukukunu dayatmaya çalışanların mücadelesidir, darbecilerle bu ülke sevdalılarının mücadelesidir. Bakın çok açık şunu ifade edeyim, Beykoz’da bir sorun varsa  bunu AK Parti çözer, biz çözeriz. Bunu çözecek zihniyet bizde var. Son 12 yılda bu ülkede yaşananlar gelişmeler ortada. Bolu Dağı Tüneli’ni 30 yılda bitiremeyen zihniyeti hepimiz biliyoruz. AK Parti’nin son 12 yılda hayata geçirdiği devasa yatırımları da hepimiz gördük.Bu ülkede bir sorun varsa bunu yine çözecek olan bu iktidardır

Kısa bir konuşma yapan Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül ‘ Başkan’ın da söylediği gibi herkes bu partinin bir ferdi.Her partili seçimlerde çalışmalı.Bu ülkenin buna ihtiyacı var.Bugün Beykoz’da olmak beni mutlu etti.Beykoz’da çok Mesudiye’li hemşehrimiz var.Ben bu irtibat bürolarının hayırlara vesile olmasını diliyorum.’ dedi.

YORUMLAR...