Reklam
Reklam
AK Beykoz Kadın Kolları sınırları aştı!

AK Beykoz Kadın Kolları sınırları aştı!

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ve yönetimi kardeş ilçesi Ataşehir’e çıkarma yaptı.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ve yönetimi, İstanbul İl Kadın Kolları ile birlikte  kardeş ilçesi olan Ataşehir’e çıkarma yaparak üye tanıtım çalışmaları ve halk ziyaretleri gerçekleştirdi.

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları tarafından gerçekleştirilen çlışmaya, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Zengin Topal, Milletvekilleri Metin Külünk, Erol Kaya, Belma Satır ve Alev Dedegil, Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ve yönetimi ile diğer ilçe kadın kollarına mensup kadınlar da katıldı.

Stantları ziyaret eden Ataşehir sakinleri ile aile sıcaklığında bir zaman geçirilirken, teşkilat mensupları tarafında AK Parti hükümetinin genel çalışmaları hakkında bölge sakinlerine bilgilendirmelerde bulunuldu. Bunun yanısıra hükümetin icraatlarını içeren mini tanıtıcı broşürler dağıtıldı.

Oldukça yoğun geçen programda Ataşehir halkının teveccühü oldukça yüksek olurken halk AK kadroları iktidar da görmek istediğini belirterek Kadıköy Belediyesi’nin arka bahçesi olmak istemediğini ifade ediyor.

Yapılan çalışmalar neticesinde İstanbul 1.Bölge genelinde toplam 1765 yeni üye kazandırılırken İstanbul genelinde 5000 yeni üye Ak Partiye olan gönül bağını tescillemiş olduğu belirtiliyor.

Sevim Gülşen: 2014 yılı Ataşehir'in AK kadrolara geçiş yılı olacak

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen yapmış olduğu açıklamada “Benzer programlarımız İlçe sınırı olmaksızın artarak devam edecektir. 2014 yılı Ataşehir'in AK kadrolara geçiş yılı olacaktır. Biz inandık, bu inanç ve kararlılıkla  kapı kapı dolaşarak, ziyaret etmediğimiz aile bırakmayacağız. Bu vesile ile programımıza iştirak eden Milletvekillerimize, İl ve ilçe yönetim kurulu üyelerimize tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim.” dedi.

YORUMLAR...