Reklam
Reklam
Gazi ve Şehit Aileleri’nden sürece destek

Gazi ve Şehit Aileleri’nden sürece destek

Beykoz Belediyesi Şehit ve Gaziler Haftası dolayısıyla ilçedeki şehit aileleri ile gazileri boğaz turunda ağırladı.

Şehit ve gazilere vefa niteliği taşıyan etkinliğe aileleriyle birlikte katılan şehit yakınları ve gaziler hatırlanmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirirken ilçenin doğal ve tarihi güzelliklerini izleme fırsatı buldu. 

Etkinliğe eşleriyle birlikte katılan Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek şehit aileleri ve gazilerle tek tek ilgilendiler ve hatırlarını sordular. AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer de etkinliğe katılarak şehit ve gazilerle ilgilendi.

Programda yaptığı konuşmada Beykoz Belediyesini şehit aileleri ve gazileri ağırladığı için kutlayan Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan katılanlara teşekkür etti.

Başkan Çelikbilek: Şehit Aileleri ve Gaziler Bize Emanettir

Şehit aileleri ve gazilerin kendilerine emanet olduğunu söyleyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek milletin şehit aileleri ve gazilere büyük vefa borcu taşıdığını belirterek şehit ailelerinin ve gazilerin her daim yanlarında olduklarını ifade etti.

Gaziler Derneği Başkanı Sefa Altunparlar: Barış Sürecini Destekliyoruz

Pendik Muharip Gaziler Dernek Başkanı Sefa Altunparlar yaptığı konuşmada: “Türkiye’de artık hiçbir evde şehit haberi duymak istemiyoruz. Barış sürecini destekliyoruz ve bu süreçten umutluyuz. Hatırlanmaktan dolayı mutluyuz, Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’in bizlerin her zaman destekçisi olduğunu biliyoruz. Bu organizasyonu düzenlediği için kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Hatırlanmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getiren şehit aileleri de geceyi düzenleyen Beykoz Belediyesi’ne teşekkür ettiler. 

YORUMLAR...