Reklam
Reklam
AK Parti çalışmalarına hızla devam ediyor!

AK Parti çalışmalarına hızla devam ediyor!

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarına hızlandırarak Tokatköy ve Çamlıbahçe seçim irtibat bürolarının açılışını yaptı.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarına hızlı başladı. Daha önce Soğuksu ve Çiğdem seçim irtibat bürolarını açan AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ün katılımıyla Tokatköy ve Çamlıbahçe seçim irtibat bürolarının açılışını yaptı. İrtibat büro açılışı sonrası esnaf ziyaretleri yapılarak vatandaşla sohbet edildi.

Açılışlara Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Metin Külünk’ün yanı sıra Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ak Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkan yardımcıları, meclis üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları, mahlalle teşkilatı ve vatandaşlar katıldı.

Adem Sefer: Bölgemizi kalkındırmak istiyoruz

Kurdele  kesimleri sonrası açılış konuşmalarını AK Parti İlçe Başkanı Adem sefer yaparken, açılan seçim irtibat bürolarının halkla kucaklaşacakları yer olacağını söyledi. Konuşmasında Adem Sefer “Yerel seçim süreci başlıyor. İrtibat büroları ile halkımızın arasında olarak sorunlara daha yakın olmak istiyoruz. Bu irtibat büroları ile sabahtan akşama kadar halkımızla dertleşmek istiyoruz. Beykoz’umuzu daha güzel bir sürece taşımak ve bölgemizi kalkındırmak istiyoruz. Ben bu irtibat bürolarının hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Yücel Çelikbilek: Mülkiyet probleminin çözülmesi için gayret gösteriyoruz

İlçe Başkanı Adem Sefer’den sonra konuşmalar yapan Yücel Çelikbilek “Geçen hafta Soğuksu ve Çiğdem irtibat bürolarımızın açılışını yapmıştık. Bu irtibat büroları çok önemli. Buralarda sıcak sohbetler edeceğiz. Sabahtan akşama kadar yaptığımız ve yapacak olduğumuz icraatları televizyonlardan izleme şansı yakalayacağız. Bu hükümet ve belediyemizin sadece yerelde kaldığını düşünmeyin. Yurt dışı hizmetlerimiz de var. Bunları burada vatandaşa aktaracağız. Beykoz insanı ölümden sonra bile bu topraklarda kalmak ister. İnsanlarımız Beykoz’u seviyor. Beykoz’da mülkiyet önemli. Beykoz’da mülkiyet probleminin çözülmesi için gayret gösteriyoruz. Bu bölgenin kalkınması için bizleri eksiklikler sorunlar konusunda bilgilendireceksiniz ki, bizde çalışmalarımızı bu yönde yapacağız. Bu seçimler çok önemli. Seçimler sadece burada değil tüm Türkiye’de iktidarın daha da güçlenmesi için bir fırsattır. Bu seçim sıradan meclis üyesi seçiyoruz diyeceğimiz basit bir seçim değil.” dedi.

Adnan Menderes’in idam ediliş yıldönümü ile ilgili de konuşan Çelikbilek şunları söyledi. “Bugün 17 Eylül. Bugün kara bir gün aslında. 17 Eylül halkın seçimle iktidara getirdiği başbakanı astığı gündür. Adanan Menderes’i zulüm ederek asmışlardır. Aynı şeyleri bugünde yapmak istiyorlar ama o köprünün altından çok sular geçti. O gün Adnan Menderes’i asan hakimi hiçbirimiz hatırlamıyoruz. Adnan Menderes ise bu halkın hayır duaları ile hala yaşamakta. Buraları daha fazla ziyaret edeceğiz.”

Çamlıbahçe Özel Proje Alanı olacak

Çamlıbahçe mahallesinin Özel Proje Alanı’na dahil edilmesinin gündemde olduğunu söyleyen Başkan Yücel Çelikbilek sözelerine şöyle devam etti. “Beykoz alan bakımından İstanbul’un en büyük 5. bölgesi. Gelir bakımından ise sondan 5. sırada geliyor. Gelir bakımından eksik, masraf bakımından çok zor bir ilçeyiz. Yaptığımız yatırımlarla her mahallenin kitle halinde sorunlarına çözüm bulmaya çalıştık. Burayı bir cazibe merkezi haline getireceğiz. 2B arsaları ile ilgili Çamlıbahçe’de bulunan arsalarınızın devri ile ilgili bakanlığa ilettik. Bu devir yapıldıktan sonra oradaki rayiç değerle ile değil daha farklı değerle sizlere devrini sağlamış olacağız. Yapılması gereken ne varsa yapmaya çalışıyoruz.”

Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Gezi Parkı Olayları

Sözlerinin sonunda Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve Gezi olaylarına değinen Çelikbilek “Bu seçim de ilk defa cumhurbaşkanını seçeceksiniz. Halkın kendisi seçecek. Bu hakkı size bu hükümet verdi. Bu çok önemli bir olaydır. Bir eylem yapıldı. Bunlara gezi parkı eylemcileri diyorlar ben bunlara gezi zekâlıları diyorum. Bakın hakaret etmiyorum. Bunlar kan dökmeye, insan öldürmeye iftira atmaya çalışanların oyunu. Biz kimsenin öldürülmesine taraftar değiliz, kimsenin buna hakkı yok. Tokatköy’den ve Çamlıbahçe’den yüzde 70’lerin üstünde oylar bekliyorum. Durmadan çalışacağız ve başaracağız.” dedi.

Metin Külünk: Allah’ın izniyle Beykoz’u alacağız.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ten sonra söz alan İstanbul Milletvekili Metin Külünk “Bu irtibat bürolarının Cumhurbaşkanlığı seçimine kadar açık kalarak aktif olmasını diliyorum. Türkiye’nin demokrasi tarihine sahip çıkmak için 2 tane seçim yaşayacağız. Buralar son derece önemli yerler. Allah’ın izniyle Beykoz’u alacağız. Hem de yüzde 58 oy alarak buradan galip gelmek istiyoruz. Referandumda bize verilen yüzde 58 istiyoruz. Bu konuda iddialıyız. Büyükşehir belediyesi için kimsenin şüphesi olmasın. Büyükşehir belediyemizi de alacağız. Bütün teşkilatımız ile tarihi bir seçim sürecine gireceğiz. Demokrasiye geçtiğimiz 1946’dan beri hiçbir siyasi parti 3 genel seçim ve 2 yerel seçimde oylarını artırarak seçim kazanmadı. Biz geleceği düşünen ve bununla ilgili projeleri olan bir halk iktidarıyız. Biz insanımız ile bir olduk. Bir çözüm varsa bunun adresi her zaman AK Parti olacaktır. Çünkü Ak Parti halkın iktidarıdır. Bu irtibat bürolarının manası şudur. Seçimlere 6 ay var ve biz buradayız. Bir probleminiz varsa gelin konuşalım ve çözelim. Partiler bizi taklit etmeye başladılar. Halkın arasına girmeye çalışıyorlar. Bunu yaparken ama ayaklarına galoş giyiyorlar. Daha güçlü bir Türkiye ve Beykoz için uğraşacağız. Beykoz bizim hayatımızın bir parçası. Buradaki bütün teşkilat arkadaşlarım için bu böyledir

Bizim tek hesap yerimiz sandıktır

‘65 yaş üstü vatandaşlarımızın ücretsiz ulaşım hakkından 10 milyon vatandaş yararlandı. Engelli vatandaşlarımız var burada. Onlar diyor ki ‘ İnsan gibi yaşadığımız için AK Parti’. Sadece bu kardeşlerimiz duaları bizlere yeter. Gezi parkı olayları hepinizin malumu. Demokrasi düşmanları kendini gösterdi. Sandık geliyor. Biz sadece sandıktan korkarız. Biz halkın kararlarına saygı duyarız. Demokrasiye inanıyorsanız gelirsiniz sandıkta karşımıza çıkarsınız. Bizim tek hesap yerimiz sandıktır.’

İrtibat büroları açılışları sonrası esnaf ziyareti yapan AK Parti’liler halkı dinleyerek sohbet etti. Ziyaretler sırasında Metin Külünk çiğ köfte tezgahının başına geçerek partililere ve halka çiğ köfte dağıttı.

YORUMLAR...