Reklam
Reklam
Aydın Düzgün'e ''Meslekte 30.Yıl'' plaketi

Aydın Düzgün'e ''Meslekte 30.Yıl'' plaketi

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası tarafından CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Düzgün'e  “Meslekte 30. Yıl” plaketi verildi.

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Düzgün'e  “Meslekte 30. Yıl” plaketi verildi.

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Harita ve Kadastro Mühendisi Aydın Düzgün, Yıldız Teknik Üniversitesi Rumelihisarı Tesisleri'nde gerçekleştirilen bir törenle Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından “Meslekte 30. Yıl” plaketine layık görüldü.

Plaketini Oda Başkan Yardımcısı Turgay Erkan'ın elinden alan ve oldukça mutlu olduğu gözlenen Harita ve Kadstro Mühendisi Aydın Düzgün yapmış olduğu açıklamada “Meslekte dolu dolu geçen 30 yılın yorgunluğunu unutturan kah üzen kah neşelendiren plaketimi aldım. Bütün meslektaşlarıma aynı mutluluğu yaşamasını dilerim. Bu tören dolayısıyla uzun yıllardır görmediğim meslektaşlarımı da görmüş olmanın mutluluğunu yaşadım.” diyerek bütün meslektaşlarına başarılı ve mutlu yıllar diledi.

Aydın Düzgün’ün yanı sıra eski Beykoz Belediyesi personeli Ali Uslu da Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası tarafından “Meslekte 30. Yıl” plaketi alanlar arasındaydı.

YORUMLAR...