Reklam
Reklam
Beykozlu ’Yeniden Milli İrade’ demek için Yenikapı’daydı

Beykozlu ’Yeniden Milli İrade’ demek için Yenikapı’daydı

Yenikapı Meydanı’nda düzenlenen Başbakan Erdoğan’ın Yeniden Milli İrade Mitingi’ne Beykozlular da adeta sel olup aktı .

30 Mart 2014 Yerel Seçimlerine yaklaşırken, İstanbul bir kez daha AK Parti’nin büyük buluşmasına sahne oldu. 2 milyondan fazla Ak Partilinin akın ettiği dev miting büyük bir coşkuyla, şölen havasında gerçekleşti.

23 Mart 2014 Pazar günü saat 15.00’de Yenikapı Meydanı’nda düzenlenen Yeniden Milli İrade Mitingi’ne Beykozlular da adeta sel olup aktı. AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın belirlediği noktalardan miting alanına otobüslerle ulaşım sağlanırken ayrıca da Deniz Yolu, Metrobüs, Metro, Tramvay ve Marmaray kullanılan ulaşım araçları arasında yer aldı.

Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatının tahsis ettiği 7 vapur ve 10 otobüsle 10 binden fazla Beykozlu ‘Yeniden Milli İrade’ demek için Yenikapı’ya akın etti. Miting alanında görülen kadın erkek her yaştan, her memleketten, her dilden 2 milyonu aşkın insanla örnek bir Türkiye tablosu çizilmiş oldu.  Miting alanındaki tarihi kalabalık ve coşku görülmeye değerdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kürsüye çıkması ve halkı selamlamasıyla coşku doruğa ulaştı. Miting alanındaki milyonlarca Türkiyeli hep bir ağızdan şarkılar söyledi, Büyük Usta Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdi.

Ak Parti, düzenlenen bu dev mitingle 30 Mart Yerel Seçimlerden galibiyetle ayrılacağının da sinyalini vermiş oldu.

YORUMLAR...