Reklam

Hızlı gündem

Milli Görüş Lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın vefatının ardından daha tam anlamıyla konuşmadan ülkemizde süratle gündem değişti.

Muhterem Hocamız hakkında ne kadar konuşulursa konuşulsun elbette ki yeterli olmaz.

Tabii bu konu hakkında yazmakta bize düşmez. Haddimizde değil.

Fakat yinede haddimi aşarak ve bizi affedeceğinizi umarak hocam hakkında birkaç cümle söylemek istiyorum.

Merhum Erbakan Hocamız doğumundan ölümüne dek Türkiye ve dünya için bir çok faydalı şeyler yapmış ve hayatının her dönemine damgasını vurmuştur. Üst düzey başarıları da herkes tarafından kabul edilmiştir.

Ülkemizin idari, ekonomik, ideolojik, sosyal ve kültürel yapısında çok derin izler bırakmıştır. Yetiştirdiği ekip uzun yıllar bu görevi yapacak bir potansiyele sahip. Kendi rakibi ancak ve ancak yine kendisi olabilir. Mevlam rahmet etsin, mekanı cennet olsun.

Dünyanın her yerinde ve özellikli bölgemizde, Afrika ve Asya?da adından başarılarla bahsedilen Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan?ında yetişmesinde, değerlerin ortaya çıkarılmasında payı olduğunu düşünüyorum. AK Parti döneminde yapılanların, Cumhuriyet tarihinde yapılanlardan daha fazla olduğu görülüyor.

Bu yapılanları engellemeye yönelik başta muhalefet partileri, derin bürokrasi, çeteler, dış güçler çok çeşitli araştırmalar ve girişimler yapıyordur. Biz ne kadarını fark edebiliyoruz bilmiyoruz. Çok daha değişik yöntemler ve olaylarla karşılaşacağız gibi, acaba Savcı Öz olayı da bunların parçası olabilir mi?

Bunu yerel seçimlerden sonra ve tamamen sivil bir anayasa yapılırken daha iyi anlayabileceğiz. Mevlam herşeyin hayırlısını bizlere bağışlasın .....

 

YAZARIN DIGER YAZILARI

YORUMLAR...