Reklam
Beykoz’un değerleri iftar sofrasında buluştu!

Beykoz’un değerleri iftar sofrasında buluştu!

Beykoz Belediyesi, ramazan ayı içerisinde düzenlediği ‘Gönül Sofraları’ isimli program etkinliğinde bu kez Beykoz’un değerli isimleri ile bir araya geldi.

Beykoz Belediyesi, ramazan ayı içerisinde düzenlediği ‘Gönül Sofraları’ isimli program etkinliğinde bu kez Beykoz’un değerli isimleri ile bir araya geldi.

İBB Sosyal Koru Tesisleri’nde düzenlenen iftar organizasyonunun ev sahipliğini ise Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Halk Eğitim Müdürü Beycan Kal, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Şebnem Koçakelçin, Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Hanefi Dilmaç, Mahmut Gülbasar ve Muharrem Kaşıtoğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ile Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, OFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan ve ilçe yönetimi, AK Parti ve CHP Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları, dernek başkanları, amatör spor kulübü yöneticileri, yerel basın mensupları ve şehit aileleri iftar yemeğine katıldı.

Herkes aynı sofrada buluşmanın memnuniyeti ile oruçlarını açtı ve sohbet eşliğinde yemeklerini yedi.

Gecede konuşma gerçekleştiren ev sahibi Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ramazan ayının sokaklara ve insanlara getirdiği güzelliklerden bahsetti. Ramazan ayının rahmet ayı olduğunu belirten Başkan Çelikbilek: “Ramazan ayı tüm dünyaya güzellikler getiriyor. Bu ramazanda herkeste farklılıklar olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Ruhumuz inceliyor, sözlerimizi söylerken daha dikkatli davrandığımızı fark ediyoruz. Bu ramazana has bir şeydir. Tabii, insana yakışan sözlerine her zaman dikkat etmesidir. Oruç tutmak, kulluk noktasında bizim zirve yapmamızı sağlayan bir ibadettir” dedi. Ramazan ayında insanlar arasında paylaşımın arttığını da ifade eden Başkan Çelikbilek, belediye olarak bu aydan faydalandıklarını ve insanlar arasında dayanışmayı arttırmak adına farklı şekillerde iftar sofraları düzenlediklerini söyledi.

Başkan Çelikbilek’in iftar yemeğine katılan herkese teşekkürlerini sunmasının ardından gece sona erdi.

YORUMLAR...