Reklam
Boğazın yeni incileri ilk çalışmayı yaptı

Boğazın yeni incileri ilk çalışmayı yaptı

TVF Bayanlar 3.Liginde mücadele eden Beykoz Belediyespor 2014-2015 sezonunun ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

TVF Bayanlar 3.Liginde mücadele eden Beykoz Belediyespor 2014-2015 Sezonunun ilk antrenmanı Paşabahçe Stadında gerçekleştirdi. Bu sezon şampiyonluk bekleyen Boğazın İncileri Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksinde toplandıktan sonra, Paşabahçe Stadına geçip önce 15 dakikalık düz koşu ve ardından yapılan istasyon çalışmaları ile ilk antrenman gününü tamamlamış oldu. Çalışmayı Beykoz Belediyespor Voleybol Takımlar Baş Antrenörü Bektaş Durmaz yönetirken Yardımcı Antrenörler Aykut Aydın ve Alper Tezgül kendisine eşlik etti.

Beykoz Belediyespor Baş Antrenörü Bektaş Durmaz ilk çalışmanın ardından yaptığı açıklamada, "Sezonun ilk antrenmanını Paşabahçe Stadında gerçekleştirdik. Bu sezon şampiyonluğa oynayacak bir kadro oluşturduk. Birkaç ismi daha denemeye alacağız, şu anda 11 kişilik kadromuz var 1 oyuncuyu daha kadroya dahil ettikten sonra transfer dönemini kapatacağız. Paşabahçe Stadında fizik-kondisyona dayalı bir çalışma gerçekleştirdik, sabah saatleri olmasına karşın oldukça sıcak bir hava vardı. Bundan sonra günde çift idman ile lige hazırlık sürecimiz devam edecek" diye konuştu.

Boğazın İncilerinin ilk çalışmasına geçen sezon ki kadrodan kalan 2 isimden biri olan Tuğçe Kabul izinli olduğu için katılmazken anlaşma imzalayan 10 oyuncu ile birlikte deneme sürecinde olan bir sporcu katılım sağladı.

BEYKOZ BELEDİYESPOR MEDYA-İLETİŞİM

 

YORUMLAR...