Reklam
Reklam
Beykoz Vakfı’ndan İhsanoğlu’na destek!

Beykoz Vakfı’ndan İhsanoğlu’na destek!

Beykoz Vakfı yeni yönetim kurulu; düzenlediği iftar organizasyonu ile birçok ismi bir araya getirdi.

Beykoz’un önemli kuruluşlarından biri olan Beykoz Vakfı düzenlediği iftar yemeği ile ilçedeki bürokratları, iş adamlarını, siyasi parti temsilcilerini, muhtarları ve sivil toplum örgütlerini bir araya getirdi.

Beykoz Vakfı’nın terasında hazırlanan iftar organizasyonuna; Beykoz’da tanınmış birçok isim katıldı. CHP Eski İstanbul Milletvekili Bülent Tanla, CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan ve yönetimi, CHP Belediye Meclis Üyesi Aydın Düzgün, Dernekler Birliği Dönem Başkanı Süleyman Çalık, Sivaslılar Dernek Başkanı Özer Güneş, iş adamları ve vakfın yeni yönetim kurulundaki kişiler gecede yer aldı.

Müziğin ve sohbetin bol olduğu gecede, herkes aynı sofrada buluşmanın mutluluğunu yaşadı.

Tören’den Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek!

Özenle ve dikkatle hazırlanmış olan iftar yemeği organizasyonunda konuşma gerçekleştiren Beykoz Vakfı Başkanı Şaban Tören, güzel bir akşamda birlikte olmanın memnuniyeti içinde olduğunu belirterek vakfın yeni yönetim kurulunun yeni projeler içerisinde olduğunu ifade etti.

Ülkenin genel durumuna dikkat çekerek konuşmasını sürdüren Tören: “Ortadoğu’yu görüyorsunuz. Kan gölüne döndü. Ülkemizde gergin bir siyasi ortam var. Önümüzde bir Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Biz Başbakanımızı seviyoruz, Başbakanımız olduğu mevkide kalsın. İstikrar bozulmasın. Gerçekten Ekmeleddin Bey, şu an Türkiye’nin şansı. 6 – 7 siyasi parti ona açık destek veriyor. Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi, tıpış tıpış değil; koşa koşa sandığa gideceğiz“ diyerek CHP ve MHP’nin çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek verdiğini söyledi.

Tören, konuşmasının sonrasında kendisinin Dikili’de olduğu süre boyunca vakfı, yönetim kurulu ile yönetecek isim olan vakfın genel sekreteri Mesut Arslan’ı davetlilerle tanıştırdı.

Gece, müzik eşliğinde dostça edilen sohbetle devam etti.

 

YORUMLAR...