Reklam
Reklam
Beykozlu Ordu Mesudiyeliler iftar sofrasında buluştuştu

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler iftar sofrasında buluştuştu

Beykoz’da merkezi bulunan köy dernek başkanları, Ordulu meclis üyeleri ve muhtarlar, Ordu Mesudiyeliler Derneği’nin iftarında buluştu.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği; Özkan Ayduğan başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri eşleri ve çocukları ile birlikte İBB Beykoz Korusu  sosyal  tesislerinde düzenledikleri  iftar yemeğinde bir araya geldiler. Aile içerisinde gerçekleştirilen iftar programına Beykozda merkezi bulunan köy dernek başkanları,Ordulu meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

İftar yemeğine dernek yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra; Beykoz’da merkezi bulunan; Beyseki köyü Dernek Başkanı, Beşbıyık Köyü Dernek Başkanı, Arıcılar Köyü Dernek Başkanı, Çukuralan Köyü Dernek Başkanı, Kenger Mahallesi Dernek Başkanı, Yağmurlar Köyü Dernek Başkanı, Kavaklıdere Köyü Dernek Başkanı, Gürpınar Köyü Dernek Başkanı, Çubuklu Dernek Başkanı, yine Ordulu olan Beykoz Belediyesi  Meclis üyeleri Erdal Demir, Gül Biçer, Kerem Ersin, Çiğdem Mahalle Muhtarı Murat Erdal, önceki dönem Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Av. Yüksel Baki eş ve çocukları ile birlikte katıldılar.

Başkan Özkan Ayduğan misafirleri ile tektek ilgilenirken, ramazan ayının manevi  ikliminden  istifade etmenin, iftar sofralarının birlikte paylaşımının hazzı ve huzurunu  yaşadıklarını  ifade etti. Katılımdan dolayı duyduğu memnuniyetini ifade eden Özkan Ayduğan kısaca dernek faliyetlerinden bahsederek, bu dönem başlatmış oldukları eğitim projesinin Beykozda karşılık bulduğunu, Beykozlu öğrencilere yönelik düzenlenen eğitim projesinin önümüzdeki sene daha profesyonel ve kapsamlı olacağının müjdesini verdi.

Ayrıca Beykoz Belediyesinin Beykoz İl ve Bölge dernekleri ile birlikte organize ettiği Beykoz Çayır Festivalleri’nin 16 Ağustos’da başlayacağını belirten Ayduğan, Beykoz Belediye Başkanı Sn Yücel ÇELİKBİLEk’e de teşekkür ederken, “Her yıl olduğu gibi diğer il ve bölge dernekleri ile birlikte, Beykoz çayırında edineceğimiz stantta, birlik ve beraberlik içerisinde, Ordulu lara ve Beykoz a yakışır bir şekilde, kültürümüzü folklorik anlamda yansıtacağız.” dedi.

Ayduğan ayrıca Bayramlaşma programının bayramın birinci günü dernek merkezinde yapılacağının da duyurusunu yaptı.

 

YORUMLAR...