Reklam
Reklam
Beykozlu Çankırılılar iftarda buluştu!

Beykozlu Çankırılılar iftarda buluştu!

Beykozlu Çankırılılar Derneği, her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar etkinliğini bu yıl dernek binasında gerçekleştirdi.

Beykozlu Çankırılılar Derneği, bu yılda iftar geleneğini bozmadı. Aslında Beykoz Çayırı’nda yapılması düşünülen ancak hava durumunun olumsuz gidişinden ötürü dernek binasına alınan iftar etkinliği, tüm Beykozlu Çankırılıları aynı sofrada buluşturdu.

Birçok dernek üyesinin yanı sıra; AK Parti İl Yönetiminden Erdal Yılmaz, CHP İlçe Yönetiminden Mahir Taştan, Muhtarlar Birliği Dernek Başkanı Hüsnü Kolcu, Kral FM Sunucusu Afrikalı Ali, Yaren TV Sahibi Barbaros Özdemir ve bazı Çankırılı iş adamları geceye katıldı.

Dernek Başkanı Bilal Karabacak, kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirerek davete katılan herkese teşekkürlerini belirtti. İftar etkinliklerini Beykoz Çayırı’nda yapmayı planladıklarını fakat yağmur yağması sebebi ile etkinliği dernek binasına almak zorunda kaldıklarını belirten Karabacak; “İftarı düzenlememizdeki en önemli amacımız, kaynaşmak. Dernekçilik, dayanışma demektir. Bizde bunu sağlamak ve güçlendirmek istedik“ ifadelerini kullandı.

Beykozlu Çankırılılar, oruçlarını birlikte açmanın mutluluğuyla yemek duası yapmalarının ardından uzun saatlerce birbirleriyle sohbet ettiler.

YORUMLAR...