Reklam
Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni Belediye Meydanı’nda

Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni Belediye Meydanı’nda

“Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni” bu yıl, 30-31 Ağustos 2014 tarihlerinde Beykoz Belediye Meydanı’nda yapılacak

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki sosyal dayanışma ve yardımlaşma faaliyetleri çerçevesinde her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni” bu yıl, 30-31 Ağustos 2014 tarihlerinde Belediye Meydanı’nda yapılacak.

30 Ağustos Cumartesi günü yapılacak Toplu Sünnet Şöleni’nde çocuklar, çeşitli eğlence ve gösterilerle unutulmaz bir gün yaşayacak. 31 Ağustos Pazar günü yapılacak Toplu Nikâh Şöleni’nde de maddi imkânı yetersiz çiftlerimiz binlerce kişinin şahitliğinde yeni hayatlarına “evet” diyecekler.

Tüm nikâh masrafları ve çeyizlerin Beykoz Belediyesi’nce karşılanacağı Nikâh Şöleni’nde bu yıl 35 çiftimiz dünya evine girerken, 468 delikanlı adayı da sünnet şöleniyle erkekliğe ilk adımı atacak. Programlarda halk oyunları, animasyon ve mehteran gösterilerinin yanı sıra katılımcılara sürpriz hediyeler sunulacak.

30 Ağustos Cumartesi günü saat 17:00’de düzenlenecek Toplu Sünnet Şöleni ve 31 Ağustos Pazar günü saat 19:00’da gerçekleştirilecek Toplu Nikah Şöleni programlarına tüm vatandaşlarımız davetlidir.

YORUMLAR...